| Spoľahlivá výdrž 4400 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre notebook HP Omen 17 / Pavilion 17, kapacita 4400mAh, Li.Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Hp:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 11,1 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 53,4 mm |
| Rozmer šírka | 205,42 mm |
| Rozmer hĺbka | 19,52 mm |
Doporučuji jako náhradu již nesehnatelného originálu
ráda bych si objednala novou baterii k notebooku HP Pavilion Gaming 17 (17- ab200nc), ale bohužel se mi ji nikde nedaří dohledat. Je tato baterie kompatabilní s mým notebookem?
Děkuji s přáním hezkého dne, K.F.
dle všeho není, výrobce baterku s označením pro ab200nc nenabízí.
S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz