| Spoľahlivé zálohovanie BIOSu ThinkPadu |
| Kvalita Cameron Sino overená |
| Pre desiatky modelov Lenovo |
| Predĺžená záruka 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 13. 5. u vás |
Batéria záložná CMOS pre Lenovo Thinkpad 200mAh, Li-ion, nenabíjateľná batéria
Ide o kvalitnú jednorazovú nenabíjateľnú batériu pre vaše
zariadenie.
Batéria je dodávaná v elegantnom plastovom obale.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov.
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Dôležité upozornenie: táto batéria nie je nabíjateľná.
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Evesham:
Gateway:
Ibm:
Medion:
Nec:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Nie |
| Kapacita batérie | 200 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Rozmer šírka | 20 mm |
| Rozmer hĺbka | 4 mm |
Dobrá kvalita.
Dobrý den Alane,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.
výrobce ji neuvádí jako kompatibilní ani ji nemáme zalistovanou.
S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz