| Dlhšia výdrž bez obmedzení |
| Bez pamäťového efektu |
| Chránená pre pokojnú prevádzku |
| Spoľahlivých 20 V výkonu |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Náhradná batéria pre Worx WG154E typu Li-Ion. Batéria nemá pamäťový efekt a je chránená proti prebitiu, prepólovaniu a prehriatiu.
Náhradná batéria pre Worx WG154E typu Li-Ion. Batéria nemá pamäťový efekt a je chránená proti prebitiu, prepólovaniu a prehriatiu.
Vlastnosti:
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | AKU nástroje |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 20 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Rozmer šírka | 75 mm |
| Rozmer hĺbka | 46 mm |