| Packeta | 2,99 € | 8. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 9. 4. u vás |
Obľúbená ručná rádiostanica, miniatúrne rozmery, výkon 8W, programovateľnosť kanálov, pásmo UHF/VHF, dosah až 10 km, počet kanálov 128
Jedna z najobľúbenejších rádiostaníc v ČR. Tento model vysielačky
je obľúbený pre svoje malé rozmery, priaznivú
cenu, výkon profesionálnych vysielačiek
s dosahom komunikácie až na vzdialenosť
10 km a programovateľných zdieľaných UHF
či VHF kanálov.
Model rádiostanice Baofeng UV-5R 8W má
128 pamäťových kanálov a je vybavená aj farebne
podsvieteným LCD displejom. Tento model ručnej stanice je
obľúbený hlavne rádioamatérmi či hráčmi
airsoftu. Vďaka svojim parametrom a funkciám je vhodná aj na
použitie v stavebníctve, ochranke,
logistike alebo aj len na výlety.
K vysielačke je možné pripojiť aj ďalšie zariadenia pre
handsfree režim hovorov pomocou štandardizovaného konektora
typu Kenwood. Vďaka tomuto konektoru tak môžete využiť
rôzne typy slúchadlových súprav a prídavných
externých mikrofónov s reproduktorom s tlačidlom PTT a krúteným
káblom. Ponúkané príslušenstvo nájdete v záložke
Príslušenstvo.
Vysielačka je dodávaná s batériou s kapacitou 1800mAh.
Táto batéria aj vďaka funkcii power save vydrží
v pohotovostnom režime až 24 hodín. V bežnej
prevádzke vydrží batéria až 5 hodín. Ak by ste
však potrebovali viac, potom si môžete zakúpiť aj náhradnú batériu.
Ďalšie batérie nájdete v záložke príslušenstvo. Na nízky stav batérie
upozorní indikátor stavu batérie, následne môžete buď
batériu vymeniť, alebo vložiť do stolovej nabíjačky.
Táto nabíjačka je súčasťou balenia.
Vysielačka má prepínateľný výkon v pásme VHF
8 W, 5W alebo 1W a v pásme
UHF 7 W, 4W alebo 1W.
Frekvenčný rozsah pásiem je 136 –
174 MHz v pásme VHF a v pásme
UHF je rozsah 400 – 520 MHz. Pre obsluhu
je k dispozícii 128 pamäťových kanálov.
Pri používaní vysielačky iste oceníte jej dosah.
Vysielačky dokážu komunikovať vo voľnom priestore až na
vzdialenosť 10 km.
Pre jednoduchšiu komunikáciu vysielačka podporuje niektoré funkcie, ktoré uľahčujú obsluhu vysielačky.
Prednosti:
Technická špecifikácia:
Upozornenie: Pri používaní vysielačiek a rádiostaníc je nutné riadiť sa a dodržiavať zákony danej krajiny upresňujúce používanie vysielačiek a rádiostaníc.
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
|---|---|
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Výdrž batérií | 24 |
| Komunikácia | |
| Dosah | 10000 m |
| Počet kanálů | 128 |
| Frekvenčné pásmo | VHF, UHF, UHF+VHF |
| Konektor pre slúchadlá | K1 |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Rozmer šírka | 58 mm |
| Rozmer hĺbka | 32 mm |
| Hmotnosť | 130 g |
| Ostatné | |
| Počet kusů v balení | 1 |
Spĺňa moje očakávania, naozaj pozná opísané parametre.
Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu a nákup! Sme radi, že ste s výrobkom spokojní. Tešíme sa na vaše ďalšie objednávky.
objednal som si túto vysielačku a aj napriek tomu že balenie má obsahovať aj náhlavnú súpravu žiadnu som nedostal. Smiem vedieť dôvod?
Ďakujem s pozdravom Samuel.
kontaktuje prosím kolegy na [email protected] s číslem objednávky nebo faktury.