| Dosah komunikácie až 8 km |
| Kompaktné rozmery, výkon 5 W |
| 128 kanálov pre flexibilnú prevádzku |
| Obľúbená voľba rádioamatérov a airsoftu |
| Packeta | 2,99 € | 18. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 20. 5. u vás |
Obľúbená ručná vysielačka, miniatúrne rozmery, výkon 5 W, programovateľné kanály PMR, pásmo UHF/VHF, dosah až 8 km, počet kanálov 128
Výrobok má poškodený obal.
Jedno z najobľúbenejších rádií v Českej republike. Tento model
vysielačky je obľúbený pre svoje malé
rozmery, rozumnú cenu,výkon profesionálnych vysielačiek a programovateľnékanály PMR alebo aj
zdieľané kanály UHF aleboVHF.
Model vysielačky Baofeng UV-5R
má128 pamäťových kanálov a je vybavený
aj farebným podsvieteným LCD displejom.
Tento model ručnej stanice je obľúbený najmä u rádioamatérov alebo hráčovairsoftu. Vďaka svojim parametrom a funkciám je
vhodná aj na použitie v stavebníctve,
bezpečnosti,logistike alebo aj len na výlety.
K vysielačke je možné pripojiť aj ďalšie zariadenia prerežim hands-free volania pomocou
štandardizovaného konektora typu Kenwood.
Pomocou tohto konektora tak môžete používať rôzne typy náhlavných súprav a ďalšíchexterných mikrofónov s reproduktorom s tlačidlom PPT a krúteným káblom. Ponúkané príslušenstvo nájdete na karte Príslušenstvo.
Vysielačka sa dodáva s batériou s kapacitou
1800 mAh. Táto batéria vydrží v pohotovostnom režime až 24 hodín vďaka funkcii úspory energie. V bežnej prevádzke batéria vydrží až 5 hodín. Ak však potrebujete viac,
potom si môžete zakúpiť aj náhradnú batériu. Ďalšie batérie nájdete
na karte príslušenstva. Na vybitú batériu vás upozorníindikátor slabej batérie, potom môžete batériu
vymeniť alebo ju vložiť do stolovej
nabíjačky. Táto nabíjačka je súčasťou balenia.
Vysielačka má prepínateľný výkon
v pásme VHF 5 W alebo 1 W a v pásme UHF
4 Walebo 1 W. Frekvenčný rozsah pásiem je136 – 174 MHz v pásme VHF a v pásmeUHF je rozsah 400 –
520 MHz. Na prevádzku je k dispozícii 128 pamäťových kanálov.
Pri používaní rádiostanice oceníte jej dosah. Rádiostanice môžu komunikovať až do
vzdialenosti 8 km.
Na uľahčenie komunikácie podporuje vysielačka niektoré funkcie, ktoré uľahčujú jej obsluhu.
Výhody:
Technické špecifikácie:
Poznámka: Pri používaní vysielačiek a rádií je potrebné dodržiavať a rešpektovať zákony krajiny určujúce používanie vysielačiek a rádií.
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
|---|---|
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Výdrž batérií | 24 |
| Komunikácia | |
| Dosah | 8000 m |
| Počet kanálů | 128 |
| Frekvenčné pásmo | VHF, UHF, UHF+VHF |
| Konektor pre slúchadlá | K1 |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Rozmer šírka | 58 mm |
| Rozmer hĺbka | 32 mm |
| Hmotnosť | 130 g |
| Ostatné | |
| Počet kusů v balení | 1 |