| Prehľad o klíme doma |
| Vonkajší snímač pre presné porovnanie |
| Pamäť miním a maxím |
| Veľký displej s budíkom |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Domáci teplomer s veľkým displejom, meria teplotu a vlhkosť v miestnosti, káblový vonkajší snímač, hodiny, budík, pamäť na najvyššie a najnižšie namerané hodnoty
Digitálny izbový teplomer s vlhkomerom a drôtovým vonkajším
snímačom. Teplomer má veľký a prehľadný displej a navyše má aj
praktické hodiny s budíkom.
Teplomer pre domácnosť poskytuje presné meranie, či už ide o vlhkosť
alebo teplotu v interiéri. Teplomer má aj snímač pre
meranie vonkajšej teploty. Snímač je spojený s teplomerom
pomocou 130 cm dlhého kábla.
Na veľkom a prehľadnom displeji sa okrem nameranej
vonkajšej a vnútornej teploty zobrazuje aj
vlhkosť. Teplomer zaznamenáva najvyššiu a najnižšiu hodnotu teploty aj vlhkosti. Tieto hodnoty je možné
jednoducho vyvolať pomocou ovládacieho tlačidla. Hodnoty sa sledujú po celú
dobu merania až do času, kým ich vymažete. Potom začína sledovanie od
začiatku.
Praktickou funkciou tohto teplomeru sú aj hodiny. Hodiny sú zobrazené vo formáte 12/24h. Na teplomere si môžete aj nastaviť budík.
Teplomer je vhodný na použitie v domácnosti. Môžete ho využiť
v každej miestnosti. Pri umiestnení oceníte 2 možnosti
uchytenia/umiestnenia teplomera. Na zadnej strane teplomera
je nielen vyklápacia opora pre umiestnenie na stole, skrini,
poličke a pod., ale aj očko na umiestnenie na klinček na
stenu.
Vlastnosti:
Špecifikácia:
| Typ príslušenstva | |
| Typ prístroja | Meranie teploty |
|---|---|
| Spôsob merania | Bezkontaktné |
| Napájanie a batérie | |
| Napájanie | Spotrebná batéria |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Aplikace v mobilu | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 93 mm |
| Rozmer šírka | 100 mm |
| Rozmer hĺbka | 20 mm |
| Ostatné | |
| Ďalšie vlastnosti a funkcie | Vonkajší snímač / senzor, Meranie vlhkosti |
Pracuje, jak bylo v popisu, takže vše OK!
Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojen.
ne, displej není podsvícený.