| Telefón po ruke počas jazdy |
| Vodeodolná ochrana vašich drobností |
| Dotykové ovládanie bez vyberania |
| Reflexné prvky pre väčšiu istotu |
Vodeodolná taška na hornú rámovú trubku bicykla na telefón, doklady a drobnosti, vhodné pre telefón s rozmerom 140×80 mm, reflexný pruh
Skvelá taška na rám bicykla pre telefóny do veľkosti 140×80 mm.
Taška má úložný priestor na uschovanie drobností alebo
powerbanky.
Taška sa pripevňuje pomocou pásikov so suchými zipsami
k hornej rámovej trubke a okolo hlavového
zloženia. Taška je univerzálna a je možné ju
použiť pre všetky bicykle, ktoré majú hornú
rámovú tyč.
Taška má na hornej strane vyklápacie vrecko na vloženie
telefónu s maximálnym rozmerom 140 ×
80 mm. Telefón je vo vrecku uzavretý pomocou
obojstranného zipsu. Vrecko na mobilný telefón je vybavené
priehľadnou fóliou, vďaka ktorej môžete ovládať
telefón bez toho, aby ste ho museli vyberať z vrecka.
Priehľadná fólia nepodporuje prenos odtlačkov prstov.
Pod vreckom na mobilný telefón sa nachádza úložný
priestor s rozmermi 170×80×70 mm. Tento úložný
priestor je vhodný na odloženie peňaženky, kľúčov a ďalších
drobností. Je však aj praktickým miestom na uloženie
powerbanky na nabíjanie telefónu počas dlhých výletov. V zadnej
časti tohto úložného priestoru je umiestnený utesnený
otvor na pretiahnutie kábla od slúchadiel alebo kábla od zdroja
napájania k telefónu.
Vlastnosti:
| Uchytenie | |
| Spôsob uchytenia | na riadidlá; tyč; trubku |
|---|---|
| Typ držiaku | Univerzální |
| Je magnetický | Nie |
| Na ProClip | Nie |
| Napájanie a batérie | |
| Zariadenie sa cez držiak dobíja | bez dobíjania |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vodotesné, prachotesné | Áno |
| Zostava držiaku | kompletní držák |
| Drziak typ | na bicykel |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Minimálna výška zariadenia | 100 mm |
| Maximálna výška zariadenia | 140 mm |
| Minimálna šírka zariadenia | 40 mm |
| Maximálna šírka zariadenia | 80 mm |
| Minimálna hĺbka zariadenia | 1 mm |
| Maximálna hĺbka zariadenia | 15 mm |
| Ostatné | |
| Držiak pre | telefon a tablet |
vejde se prosím do tohoto pouzdra kombinace těchto zařízení:
Nahoru: Xiaomi Mi2S - s obalem 130 x 68 x 11
Dovnitř: Canon PowerShot G5 X - 112 x 76 x 44
Děkuji za,
odpověď.
vzhledem k rozměrům, které jste uvedl bych doporučil pouzdro velikosti M. http://www.sunnysoft.cz/zbozi/058PRS-002/roswheel-brasna-na-mobilni-telefon-na-ram-vel-m.html,
S pozdravem
Chrudimský Karel
www.SUNNYSOFT.cz