| Packeta | 2,99 € | 7. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 8. 4. u vás |
Praktická zapínacia zadná trojuholníková taška na rám kolesa o objeme 1 liter, vhodná na odloženie telefónu, kľúčov, okuliarov ale aj náradia a pumpičky
Praktická zadná uzamykateľná trojuholníková
brašna s dvoma vreckami pre horské a cestné bicykle na uloženie drobných
predmetov, náradia a skladacej pumpy.
Vodotesná brašna je určená pre
cestné a horské bicykle. Možno ju však
použiť pre všetky bicykle, ktoré majú
hornú rámovú tyč.
Brašna sa upína pomocou pásikov na suchý
zips nahornú rámovú tyč a
sedlovú tyč rámu. Brašna je vhodná na
uloženie peňaženky, telefónu, kľúčov, náradia a skladacej pumpy.
Celkovýobjem brašne je1 liter.
Taška je vyrobená z veľmi pevného
polyesteru. Materiál sa používaním nedeformuje. Taška je zvnútra
polstrovaná. Taška má celkom dve samostatné vrecká.
Vo vnútri väčšieho vrecka, ktoré je na pravej strane, sú všité2 držadlá vhodné na pevné uchytenie skladacieho
čerpadla s maximálnou dĺžkou 24 cm a na náradie. Vrecko mátrojuholníkový otvor s praktickým zipsom, ktorý zabezpečuje rýchly a jednoduchý
prístup do tašky.
Na ľavej strane sa nachádza druhé vrecko so zipsom, ktoré je vhodné na uloženie kľúčov
alebo iných drobností.
Taška je nepremokavá a možno ju
používať aj v daždi.
Vlastnosti: Vhodná na nosenie v batožinovom priestore:
Technické špecifikácie:
| Uchytenie | |
| Spôsob uchytenia | na riadidlá; tyč; trubku |
|---|---|
| Typ držiaku | Univerzální |
| Je magnetický | Nie |
| Na ProClip | Nie |
| Napájanie a batérie | |
| Zariadenie sa cez držiak dobíja | bez dobíjania |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vodotesné, prachotesné | Áno |
| Zostava držiaku | kompletní držák |
| Drziak typ | na bicykel |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Minimálna výška zariadenia | 0 mm |
| Maximálna výška zariadenia | 200 mm |
| Minimálna šírka zariadenia | 0 mm |
| Maximálna šírka zariadenia | 100 mm |
| Minimálna hĺbka zariadenia | 0 mm |
| Maximálna hĺbka zariadenia | 30 mm |
| Ostatné | |
| Držiak pre | telefon a tablet |