| 200Mpx fotky plné detailov |
| 120W nabitie za 19 minút |
| 6,67 AMOLED so 120 Hz |
| Odolný dizajn s IP68 |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ na prvý pohľad zaujme svojím elegantným
vyhotovením a súborom vyspelých technológií. S 6,67"
AMOLED displejom s rozlíšením 2712 ×
1220 pixelov a obnovovacou frekvenciou 120 Hz
poskytuje plynulé animácie a žiarivé farby. Vizuálny zážitok zo
sledovania videí, hrania hier alebo prezerania fotografií je dokonalý.
Ochranu displeja zaisťuje odolné krycie sklo Corning Gorilla Glass
Victus.
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ na prvý pohľad zaujme svojím elegantným
vyhotovením a súborom vyspelých technológií. S 6,67"
AMOLED displejom s rozlíšením 2712 ×
1220 pixelov a obnovovacou frekvenciou 120 Hz
poskytuje plynulé animácie a žiarivé farby. Vizuálny zážitok zo
sledovania videí, hrania hier alebo prezerania fotografií je dokonalý.
Ochranu displeja zaisťuje odolné krycie sklo Corning Gorilla Glass
Victus.
Vo výbave nechýba profesionálna hlavná kamera s rozlíšením
200 Mpx a makro objektív s rozlíšením 2 Mpx,
ktoré umožňujú zachytiť výnimočné fotografie v rôznych
svetelných podmienkach. Vďaka inovatívnej technológii
Xiaomi Imaging Engine dosahujú fotografie mimoriadnu čistotu
a detail. Selfie kamera s rozlíšením 16 Mpx potom
zaisťuje kvalitné portréty a videohovory.
Telefón poháňa výkonný 4nm čipset MediaTek Dimensity
7200-Ultra s pracovnou frekvenciou až 2,8 GHz,
podporený 8 GB operačnou pamäťou. Vďaka dynamickému
rozširovaniu RAM dokáže Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ bez problémov zvládnuť
multitasking alebo náročné aplikácie.
Zariadenie ponúka vysokú úroveň používateľského komfortu
s funkciami, ako je odomykanie odtlačkom prsta integrovaným do
displeja, certifikácia IP68 zaisťujúca odolnosť
voči vode a prachu, a neuveriteľne rýchle nabíjanie s 5000mAh
batériou, ktorá dosahuje 100 % kapacity v priebehu iba
19 minút vďaka 120W nabíjačke. Duálne
reproduktory s technológiou Dolby Atmos a podpora
Dolby Vision či HDR10+ zase garantujú, že
vaše multimediálne zážitky budú na najvyššej úrovni.
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá
telefón s veľkým displejom, vynikajúcou kamerou, robustným dizajnom a dlhou výdržou batérie. S podporou najnovších technológií a
48-mesačnou softvérovou podporou z výroby tento smartfón
redefinuje očakávania od mobilného zariadenia vo svojej cenovej
kategórii.
Vlastnosti:
Technické parametre:
| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 6,67 " |
| Rozlíšenie displeja | 2712x1220 |
| Technológia displeja | Amoled |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 256 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 8 GB |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | USB-C |
| Bezdrôtové nabíjanie | nelze |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Áno |
| NFC | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Áno |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | hliník |
| Farba | biela |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 161,4 mm |
| Rozmer šírka | 74,2 mm |
| Rozmer hĺbka | 8,9 mm |
| Hmotnosť | 204 g |