Nový Redmi Pad SE vás ohromí svojím pôsobivým 11-palcovým LCD displejom. S rozlíšením 1920 × 1200 pixelov, skvelým podaním farieb a vysokým kontrastom prekonáva mnohé zariadenia v tejto cenovej kategórii.
Nový Redmi Pad SE vás ohromí svojím pôsobivým 11-palcovým LCD displejom. S rozlíšením 1920 × 1200 pixelov, skvelým podaním farieb a vysokým kontrastom prekonáva mnohé zariadenia v tejto cenovej kategórii.
Vďaka veľkorysému pomeru obrazovky k telu je používanie tabletu pohlcujúcou záležitosťou s minimom rušivých elementov, či už ide o sledovanie videí alebo hranie hier. Obnovovacia frekvencia 90 Hz zaručuje plynulú akciu a je jedno, či prezeráte web, čítate alebo sa venujete digitálnej zábave. Funkcia virtuálneho senzora okolitého svetla medzitým potláča modré svetlo a chráni vaše oči počas dlhodobého používania. Užitočný je aj Hallov senzor, ktorý automaticky vypne obrazovku, keď ju napríklad zakryjete krytom.

O zvukový zážitok sa stará štvorica presne kalibrovaných reproduktorov, ktoré spolu s podporou Dolby Atmos poskytujú pôsobivý priestorový zvuk. Srdcom tabletu je8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 680, ktorého výkon je na úrovni podobných zariadení v danej triede. Príjemným prekvapením je dlhá výdrž batérie s kapacitou 8000 mAh. Tablet sa nabíja cez USB-C s maximálnym výkonom 10 W.
Pamäť RAM s kapacitou 4 GB a interné úložisko skapacitou 128 GB, ktoré možno rozšíriť až o 1 TBpomocou karty microSD, spĺňajú súčasné potreby základného používania. Redmi Pad SE je vybavený 8 Mpx zadným fotoaparátom a 5 Mpx prednou kamerou, ktoré sú ideálne na selfie alebo videohovory s rodinou či priateľmi.
Po softvérovej stránke tablet beží na najnovšej verziisystému Android 13, ktorá je cenená pre svoju jednoduchosť a ponúka celý rad vylepšení pre personalizáciu, zabezpečenie a prispôsobenie jazyka aplikácií. MIUI pre Pad v najnovšej 14. edícii pridáva špecifické úpravy na zlepšenie multitaskingu a zabezpečenia. Používatelia môžu využívať viac ako 1,5 milióna aplikácií a hier dostupných pre systém Android.
Funkcie:
Špecifikácie:
| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 11 " |
| Rozlíšenie displeja | 1920x1200 |
| Technológia displeja | IPS |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 128 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 4 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | USB-C |
| Kapacita batérie | 8000 mAh |
| Komunikácia | |
| Má Wi-fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Podpora dátových prenosov | Nie |
| Možnosť volania | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Šasi | hliník |
| Farba | sivá |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 255,53 mm |
| Rozmer šírka | 167,08 mm |
| Rozmer hĺbka | 7,36 mm |
| Hmotnosť | 478 g |
| 15 | Najpredávanejší |
| 2 | Originálne |
| 1 | Meracie prístroje |
| 17 | Držiaky |
| 1 | Púzdra |
| 54 | Nabíjačky |
| 93 | Káble Redukcia |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 6 | Klávesnica Stylusy Rukavice |
| 2 | Diagnostika automobilov |