Xiaomi Redmi 10 2022 je skvelou voľbou pre
tých, ktorí hľadajú výkonný a cenovo dostupný mobilný telefón
s dobrým displejom, dostatočnou pamäťou a kvalitným fotoaparátom.
S týmto elegantným zariadením si môžete užívať všetky svoje
obľúbené činnosti a zážitky.
Xiaomi Redmi 10 2022 je skvelou voľbou pre
tých, ktorí hľadajú výkonný a cenovo dostupný mobilný telefón
s dobrým displejom, dostatočnou pamäťou a kvalitným fotoaparátom.
S týmto elegantným zariadením si môžete užívať všetky svoje
obľúbené činnosti a zážitky.
Mobilný telefón Xiaomi Redmi 10 2022 je vybavený veľkým 6,5" dotykovým displejom s rozlíšením FHD+, ktorý ponúka vynikajúcu
kvalitu obrazu a živé farby a dobrú čitateľnosť zo všetkých uhlov.
Vďaka rozlíšeniu1080 × 2400 pixelov si
môžete vychutnať ostrý a detailný obraz pri sledovaní videí, prezeraní
fotografií a surfovaní na internete. Obnovovacia frekvencia displeja 90 Hz
zaručuje plynulé posúvanie obsahu a prechody bez oneskorenia.
Vaše oči ocenia režim Čítanie 3.0,
ktorý účinneznižuje únavu očí pri
čítaní.
Xiaomi Redmi 10 2022 je vybavený výkonným fotoaparátom, ktorý vám
umožní zachytiť skvelé fotografie a videá. Zadný fotoaparát so štvoricou
moderných a výkonných kamier s Al. Hlavný
fotoaparát s rozlíšením
50 Mpx vám poskytne ostré a detailné snímky so živými farbami.
Tento fotoaparát dopĺňaultraširokouhlý
8Mpx fotoaparát so 120° zorným poľom,2Mpx makro fotoaparát pre jemné detaily a 2Mpx hĺbková kamera. Vďaka rôznym fotografickým
režimom, ako je nočný režim, režim portrétu a režim panorámy, si
môžete zábery prispôsobiť podľa svojich potrieb. Predný8Mpx
fotoaparát je ideálny na selfie a videohovory s vašimi blízkymi.
Telefón je vybavený 8-jadrovým
procesorom s čipsetom MediaTek Helio G88 s maximálnou frekvenciou
2 GHz. Okrem toho je vybavený veľkou 5000 mAh batériou, ktorá ponúka dostatok energie na
30 hodín hovoru alebo až158 hodín počúvania hudby. Vďaka 18W rýchlemu nabíjaniu a 22,5W nabíjačke, ktoré
sú súčasťou balenia, vám ponúkne viac času na hranie a menej času na
nabíjanie.
Vďaka podpore technológie NFC si počas
ciest užijete aj pohodlné a bezpečné platby.
Funkcie telefónu: – Funkcie telefónu, ktoré sa dajú využiť na prenos dát:
Technické špecifikácie:
| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 6,5 " |
| Rozlíšenie displeja | 2400 × 1080 |
| Technológia displeja | IPS |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 128 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 4 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | USB-C |
| Bezdrôtové nabíjanie | nelze |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| OTG USB podpora | Áno |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Áno |
| NFC | Áno |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Podporované sítě | 4G, 3G |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | plast |
| Farba | sivá |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 162 mm |
| Rozmer šírka | 75,5 mm |
| Rozmer hĺbka | 8,9 mm |
| Hmotnosť | 181 g |
Za tu cenu naprostá spokojenost. Pro moje potřeby naprosto vyhovující, naopak je lepší, než jsem čekal.
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.