| Plynulý 90Hz obraz kedykoľvek |
| Výdrž batérie na dlho |
| Odolný tablet s IP68 |
| S Pen pre vašu kreativitu |
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ otvára dvere do sveta nekonečnej kreativity. Tablet je vybavený revolučným 12,4'' displejom s rozlíšením2560 × 1600 a obnovovacou frekvenciou 90 Hz, ktorý prináša živé, realistické farby a vyvážený kontrast. Vďaka svojej prispôsobivosti displej zaručuje plynulý a prirodzený obraz v akomkoľvek svetelnom prostredí. Je to vďaka funkcii Vision Booster, ktorá pracuje s pokročilým algoritmom na optimalizáciu zobrazenia. Displej je navyše vybavenýochranou proti škodlivému modrému svetlu, čo oceníte najmä pri dlhodobom používaní.
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ otvára dvere do sveta nekonečnej kreativity. Tablet je vybavený revolučným 12,4'' displejom s rozlíšením2560 × 1600 a obnovovacou frekvenciou 90 Hz, ktorý prináša živé, realistické farby a vyvážený kontrast. Vďaka svojej prispôsobivosti displej zaručuje plynulý a prirodzený obraz v akomkoľvek svetelnom prostredí. Je to vďaka funkcii Vision Booster, ktorá pracuje s pokročilým algoritmom na optimalizáciu zobrazenia. Displej je navyše vybavenýochranou proti škodlivému modrému svetlu, čo oceníte najmä pri dlhodobom používaní.
Srdcom tabletu je výkonný 8-jadrový procesor Exynos 1380, ktorý spolu s pokročilým operačným systémom Android 13 zabezpečuje rýchly a plynulý chod všetkých aplikácií. Navyše vďaka možnosti rozšíriť interné úložisko prostredníctvom karty microSD až o 1 TB môžete ukladať obrovské množstvo dát.

Samsung Galaxy Tab S9 FE+ je vybavený batériou s pôsobivoukapacitou 10090 mAh, ktorá vám umožní používať tablet dlhý čas bez nutnosti nabíjania. Okrem toho ho možno používať aj akopowerbanku, stačí ho pripojiť káblom USB-Ca nič vám nebráni nabíjať napríklad smartfón. Hoci má tablet elegantný vzhľad, ide o pomerne odolné zariadenie skrytím IP68.
Tablet je vybavený špičkovou kamerou, ktorá zabezpečí, že vaše videohovory budú vždy vyzerať profesionálne, a stereofónnymi reproduktormi AKG, ktoré vášmu multimediálnemu obsahu dodajúohromujúci zvuk. Navyše jeho dizajn nielenže oslní na prvý pohľad, ale je aj ergonomicky navrhnutý na pohodlné držanie a používanie.
Tablet Samsung Galaxy Tab S9 FE+ je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov a stal sa vaším nevyhnutným spoločníkom nakaždodennú prácu, štúdium alebo zábavu. Posuňte svoju kreativitu o krok ďalej vďaka vylepšenému peru S Pen, ktoré sa pomocou magnetického systému pohodlne pripevní na zadnú stranu.
Vlastnosti: S tabletom S je možné písať na
klávesnici, ktorá je súčasťou balenia:
Špecifikácie:
| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 12,4 " |
| Rozlíšenie displeja | 2560x1600 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 128 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 8 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | USB-C |
| Kapacita batérie | 10090 mAh |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Áno |
| LTE rýchly internet | Áno |
| Má Wi-fi | Áno |
| NFC | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Podpora dátových prenosov | Nie |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Podporované sítě | 5G, 4G, 3G |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Šasi | hliník |
| Farba | sivá |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 185,4 mm |
| Rozmer šírka | 285,4 mm |
| Rozmer hĺbka | 6,5 mm |
| Hmotnosť | 627 g |
| 13 | Najpredávanejší |
| 18 | Originálne |
| 2 | Meracie prístroje |
| 22 | Držiaky |
| 54 | Nabíjačky |
| 93 | Káble Redukcia |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 6 | Klávesnica Stylusy Rukavice |