6,6" displej AMOLED s rozlíšením 2400 × 1080 px, 6 GB RAM, 128 GB internej pamäte, 50 Mpx fotoaparát, 16 Mpx predná kamera, rýchle nabíjanie, NFC, LTE, Android
Mobilný telefón Motorola Moto G82 vás zaujme veľkým 6,6" displejom s nádherným kontrastom a fantastickými farbami. Je určený na premietanie digitálnych filmov a nesklame vás ani pri hraní hier či zachytávaní vzácnych okamihov.
Špičkový displej
6,6" displej AMOLED telefónu Motorola Moto G82 s rozlíšením 2400×1080 px vás ohromí živými farbami a hlbokou čiernou. Obnovovacia frekvencia displeja je krásnych 120 Hz, čo poskytuje príjemnú plynulosť
všetkých animácií na obrazovke, ako aj lepší zážitok
z hrania hier.
Zachyťte každý okamih
So systémom 50 Mpx fotoaparátu zhotovíte
ostré a kvalitné snímky v akomkoľvek prostredí. Optická stabilizácia obrazu kompenzuje nežiaduce
chvenie fotoaparátu a technológia Quad Pixel zvyšuje citlivosť pri slabom osvetlení.
Samozrejmosťou je LED
prisvieteniezadného fotoaparátu. Zachyťte to, čo vidia vaše
oči, pomocou 118° ultraširokouhlého objektívu. Do hľadáčika sa vám
zmestí až 4× viac ako pri štandardnom objektíve. Rozlíšenie predného
fotoaparátu je16 megapixelov. Videá budete
natáčať v kvalite FullHD 1920×1080 px
pri snímkovej frekvencii 30 FPS.
Neváhajte a preskúmajte objekt v hľadáčiku zblízka pomocou funkcieMacro Vision a uvidíte detaily, ktoré by ste so
štandardným objektívom prehliadli.
Rozmerovo bohatší zvuk
Počúvajte svojich obľúbených interpretov z dvoch stereofónnych
reproduktorov a vychutnajte si vylepšené basy, čistejšie vokály a jasnejšie hlasné tóny. A ponorte sa do priestorového zvuku Dolby Atmos.
Hoďte starosti s nabíjaním za
hlavu
Počúvajte, sledujte, hrajte a užívajte si videohovory ešte dlhšie vďaka
výkonnej 5 000mAh batérii – potom ju
rýchlo dobite pomocou technológie nabíjania TurboPower 30.
Prekonajte medzeru s 5G
Váš telefón poskytuje väčšiu šírku pásma a nižšiu latenciu vďaka
rýchlostiam 5G novej generácie a procesoruQualcomm® Snapdragon® 695.
Zažite až o 30 % vyšší výkon vďaka až6 GB
pamäte RAM a vychutnajte si plynulejšie hranie hier, spoľahlivé
streamovanie 5G a profesionálne fotografie.
Ďalšie funkcie, ktoré si zamilujete
Nebojte sa vetra, dažďa, telefón je vodoodpudivý a chránený proti náhodnému
poliatiu a postriekaniu. Vďaka bočnému dotykovému
senzoru pre jednoduchý prístup odomknite svoj smartfón s displejom
OLED pomocou odtlačku prsta. Ťuknutím otvoríte rýchlu ponuku. Prispôsobte
si telefón pomocou aplikácieMy UX.
Operačný systém Android 12, nové funkcie ochrany súkromia a vylepšené
rozhranie vám poskytnú zážitok prispôsobený vášmu štýlu.
Kľúčové funkcie telefónu:
Parametre fotoaparátu:
Technické špecifikácie:
| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android, iOS |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 6,6 " |
| Rozlíšenie displeja | 2400x1080 |
| Technológia displeja | Amoled |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 128 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 6 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | USB-C |
| Bezdrôtové nabíjanie | nelze |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Áno |
| NFC | Áno |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Podporované sítě | 5G, 4G, 3G |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | plast |
| Farba | sivá |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 160,9 mm |
| Rozmer šírka | 74,5 mm |
| Rozmer hĺbka | 8 mm |
| Hmotnosť | 173 g |