| Odolný nylon na každý deň |
| Predné vrecko drží nevyhnutnosti bezpečne |
| Štyri varianty pre vaše potreby |
| Pohodlné nosenie s popruhom aj opaskom |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Puzdro z vysoko odolného nylonu 168D, predné vrecko, dostupné v 4 variantoch, čierna farba
Príručné puzdro je vyrobené z vysoko odolného nylonu 168D. Aby sa vám doň zmestilo všetko, čo potrebujete, je k dispozícii v štyroch variantoch. Puzdro má predné vrecko so zaistením. Dostupné sú verzie s držiakom na dotykové pero, ochrannou fóliou alebo napr. ramenným popruhom s max. dĺžkou 185 cm.
| Typ príslušenstva | |
| Pre typ zariadenia | Mobilný terminál |
|---|---|
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Typ puzdra | Univerzální |
| Uchytenie | na opasok, na krk |
| Materiál | textílie |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 235 mm |
| Rozmer šírka | 70 mm |
| Rozmer hĺbka | 125 mm |