| Chráni pred pádmi a prachom |
| Pripravené na hrubé zaobchádzanie |
| Unikátne kompatibilné so SHIM-CRD-NGTC5 |
| Ekologické a plne recyklovateľné |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Robustné puzdro na skener Zebra TC53-TC58, odolnosť proti pádom z výšky, čierna farba
Robustné puzdro na skener Zebra TC53-TC58 poskytuje najlepšiu ochranu proti otrasom. Puzdro je odolné proti prachu, hrubému zaobchádzaniu aj náhodnému pádu z výšky. Je navrhnuté pre maximálnu efektivitu práce používateľa.
Puzdro je jediné svojho druhu na trhu, ktoré je kompatibilné s duálnym vkladacím balením podložiek Zebra (SHIM-CRD-NGTC5). S týmto puzdrom bude váš skener vždy v bezpečí.
Puzdro má pôvod vo Francúzsku, pri výrobe sa myslelo na ekológiu, preto je z 30 % z recyklovaných materiálov. Zároveň je 100 % recyklovateľné.
| Typ príslušenstva | |
| Pre typ zariadenia | Mobilný terminál |
|---|---|
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Provedenie puzdra | Kryt na záda |
| Typ puzdra | Na míru |
| Vodotesné, prachotesné | Nie |
| Uchytenie | na ruku |
| Materiál | silikón/guma |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 241 mm |
| Rozmer šírka | 129 mm |
| Rozmer hĺbka | 35 mm |