| Bezpečie telefónu pri nosení |
| Luxusný vzhľad ako pravá koža |
| Ručná výroba v Prostějove |
| Klip na opasok vždy poruke |
Štýlové puzdro z umelej kože, luxusný dizajn, vyrobené v Prostějove
Štýlové puzdro na mobilný telefón šité s láskou v Prostějove. Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitnej a odolnej syntetickej usne s lakovanou povrchovou úpravou, na dotyk nerozoznateľné od pravej kože. Pri ručnej výrobe je využité aj termoplastické tvarovanie, vďaka ktorému získava pevný vystužený tvar pre maximálne bezpečie telefónu. Jednoduché vybratie je zaistené pomocou plne uzavretého vytláčacieho systému v jeho spodnej časti. Puzdro je opatrené pevným kovovým klipom a je určené najmä na nosenie na opasku. Jeho uzatváranie zabezpečujú dva páry kvalitných neodymových magnetov.
Vlastnosti:
| Typ príslušenstva | |
| Pre typ zariadenia | mobilný telefón |
|---|---|
| Napájanie a batérie | |
| MagSafe támogatás | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Provedenie puzdra | Pouzdro kapsa |
| Typ puzdra | Univerzální |
| Vodotesné, prachotesné | Nie |
| Uchytenie | na opasok |
| Materiál | imitácia kože |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 147 mm |
| Rozmer šírka | 83 mm |
| Rozmer hĺbka | 9,7 mm |
| 13 | Najpredávanejší |
| 2 | Meracie prístroje |
| 12 | Držiaky |
| 7 | Nabíjačky |
| 4 | Káble Redukcia |
| 1 | Pamäťové karty |
| 1 | Handsfree |
| 2 | Hodinky a fitness náramky |
| 1 | Diagnostika automobilov |
(Fixed horizontální pouzdro Sarif se zavíráním, velikost 5XL, černá)
Vlastním Apple Iphone 7 s rozměry 138,3 x 67,1 x 7,1.
Nebude v tomto pouzdře příliš volný?? Děkuji za odpověď.
Pro iPhone7 bych spíše doporučil pouzdro o velikost menší :
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/084PRT-023/fixed-horizontalni-pouzdro-sarif-se-zaviranim-velikost-4xl-cerna.html
S pozdravem
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.cz