| Mini rozmery, výkon 1200 lúmenov |
| USB-C nabíjanie za 80 minút |
| Magnetická koncovka uvoľní ruky |
| Odolá vode, prachu aj pádom |
| Packeta | 2,99 € | 15. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 18. 5. u vás |
Extrémne výkonná ručná LED baterka, max. svetelný tok 1200 lm, hmotnosť 56 g, konektor USB-C, krytie IP68, dosah až 146 m
Fenix E18R V2.0 je neuveriteľne kompaktná, ale mimoriadne výkonná vrecková LED baterka, ktorá spája technologickú dokonalosť s každodennou praktickosťou. S maximálnym svetelným tokom 1200 lúmenov adosvitom až 146 metrov prekvapí každého, kto od miniatúrnej baterky očakáva viac ako len základné osvetlenie. Je to ideálny partner pre každého, kto chce mať istotu svetla vždy po ruke – či už si ju pripnete na kľúče, schováte do vrecka alebo hodíte do kabelky. Vďaka magnetickému zakončeniu, odnímateľnej spone a vysokej odolnosti sa stane nepostrádateľným pomocníkom na cestách, v práci aj vo voľnom čase.
Srdcom baterky je výkonná LED dióda Luminus SST-40 so životnosťou až 50 000 hodín. Vďaka šiestim režimom svietenia si ľahko vyberiete ideálnu intenzitu pre každú situáciu – od 1 lúmenu na jemné nočné osvetlenie až po plných 1 200 lúmenov na krátkodobé maximálne osvetlenie priestoru. Svietidlo je digitálne regulované, takže si zachováva konštantný jas aj pri poklese kapacity batérie. Je tiež vybavená ochranou proti prehriatiu – automaticky zníži výkon, keď teplota dosiahne 60 °C, čím chráni komponenty a používateľov.
Svietidlo E18R V2.0 je napájané nabíjateľnou lítium-iónovou batériou RCR123A, ktorú možno pohodlne nabíjať priamo vo svietidle prostredníctvom moderného konektora USB-C. Stačí ju pripojiť k powerbanke, notebooku alebo nabíjačke do auta – už za 80 minút je pripravená opäť svietiť. V prípade núdze môžete použiť aj klasickú jednorazovú batériu CR123A.

Spracovanie baterky spĺňa najvyššie štandardy. Tvrdo eloxované (typ III) telo z leteckého hliníka A6061-T6 odolá pádom z výšky 1 metra a vďaka certifikácii IP68 (ponorenie do 2 metrov) bez problémov zvládne prach a vodu. Novinkou je ultratenký kolimátor vyrobený automobilovou technológiou, ktorý usmerňuje svetelný kužeľ do neočakávanej vzdialenosti pri zachovaní kompaktných rozmerov baterky.
Svietidlo ponúka magnetickú koncovku na pripevnenie na kovové povrchy, možnosť postaviť ho ako sviečku a pamäť na posledný použitý režim. V balení nájdete všetko potrebné – batériu, kábel USB-C, šnúrku a náhradný o-krúžok.
Výkon a výdrž každého režimu
Napájanie
Materiál
Odolnosť
| Typ príslušenstva | |
| Typ | Ručné svietidlá, Vreckové baterky |
|---|---|
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 700 mAh |
| Prevádzková doba | 200 hodin |
| Napájanie | Spotrebná batéria, Akumulátor |
| Komunikácia | |
| Typ konektora | USB-C |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Aplikace v mobilu | Nie |
| Stupeň krytia | 68 IP |
| Maximálny dosvit | 146 m |
| Maximálny svetelný tok | 1200 lm |
| Zvýšená odolnosť | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 67 mm |
| Rozmer šírka | 22 mm |
| Rozmer hĺbka | 22 mm |
| Hmotnosť | 56 g |
| Ostatné | |
| Počet režimov svietenia | 6 |
| Funkcia | Magnetický úchyt, Klip na uchytenie |