| Operačný systém | |
| Operačný systém | Symbian |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 2,6 " |
| Rozlíšenie displeja | 320x240 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Komunikácia | |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Tlačidlová klávesnica | vysouvací |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 99 mm |
| Rozmer šírka | 53 mm |
| Rozmer hĺbka | 21 mm |
| Hmotnosť | 120 g |