| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 4,3 " |
| Rozlíšenie displeja | 800x480 WVGA |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Komunikácia | |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 128,8 mm |
| Rozmer šírka | 68 mm |
| Rozmer hĺbka | 11,9 mm |
| Hmotnosť | 168 g |
| 15 | Najpredávanejší |
| 0 | Originálne |
| 37 | Držiaky |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 5 | Fitness Zdravie Šport |
| 46 | Hodinky a fitness náramky |
| 6 | Klávesnica Stylusy Rukavice |
| 2 | Diagnostika automobilov |
| 2 | Statívy a tyče |