| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3,5 " |
| Rozlíšenie displeja | 480x360 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Komunikácia | |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 112,4 mm |
| Rozmer šírka | 59,9 mm |
| Rozmer hĺbka | 11 mm |
| 15 | Najpredávanejší |
| 0 | Originálne |
| 37 | Držiaky |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 4 | Fitness Zdravie Šport |
| 54 | Hodinky a fitness náramky |
| 5 | Klávesnica Stylusy Rukavice |
| 2 | Diagnostika automobilov |
| 2 | Statívy a tyče |