| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3,5 " |
| Rozlíšenie displeja | 480x320 HVGA |
| Pamäť | |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Bezdrôtové nabíjanie | nelze |
| OTG USB podpora | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 119 mm |
| Rozmer šírka | 62 mm |
| Rozmer hĺbka | 12 mm |
| Hmotnosť | 101 g |
| 15 | Najpredávanejší |
| 0 | Originálne |
| 36 | Držiaky |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 4 | Fitness Zdravie Šport |
| 46 | Hodinky a fitness náramky |
| 6 | Klávesnica Stylusy Rukavice |
| 2 | Diagnostika automobilov |
| 2 | Statívy a tyče |