| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3,2 " |
| Rozlíšenie displeja | 320x240 |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| OTG USB podpora | Nie |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Áno |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 102,9 mm |
| Rozmer šírka | 61,3 mm |
| Rozmer hĺbka | 11,9 mm |
| Hmotnosť | 110 g |
| 17 | Najpredávanejší |
| 0 | Originálne |
| 2 | Meracie prístroje |
| 34 | Držiaky |
| 8 | Nabíjačky |
| 8 | Powerbanky |
| 15 | Káble Redukcia |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 5 | Klávesnica Stylusy Rukavice |
| 2 | Statívy a tyče |