| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 9,7 " |
| Rozlíšenie displeja | 1024x768 |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| OTG USB podpora | Nie |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| Podpora dátových prenosov | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 180 mm |
| Rozmer šírka | 238 mm |
| Rozmer hĺbka | 8,5 mm |
| Hmotnosť | 608 g |