| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3 " |
| Rozlíšenie displeja | 320x240 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 4 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,5 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita batérie | 1200 mAh |
| Výdrž batérií | 300 |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | plast |
| Farba | strieborná |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 105 mm |
| Rozmer šírka | 57,8 mm |
| Rozmer hĺbka | 11,8 mm |
| Hmotnosť | 100 g |