Huawei P8 Lite DualSIM, zlatý, rozbalený
Prečítať viac
Zobraziť menej
Parametre
| Operačný systém | Android |
| Uhlopriečka dipleja | 5 " |
|---|
| Rozlíšenie displeja | 1280x720 |
|---|
| Technológia displeja | IPS |
| Veľkosť pamäte | 16 GB |
|---|
| Veľkosť pamäte RAM | 2 GB |
|---|
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Systémový konektor | microUSB |
|---|
| Bezdrôtové nabíjanie | nelze |
|---|
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Podpora dual SIM | Áno |
|---|
| NFC | Áno |
|---|
| Audio 3,5mm jack | Áno |
|---|
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
|---|
| Tlačidlová klávesnica | ne |
|---|
| Šasi | hliník |
|---|
| Farba | zlatá |
| Rozmer výška | 143 mm |
|---|
| Rozmer šírka | 70,6 mm |
|---|
| Rozmer hĺbka | 7,7 mm |
|---|
| Hmotnosť | 131 g |
O značke Huawei
Huawei je medzinárodná telekomunikačná spoločnosť, poskytovateľ informačných a komunikačných riešení so sídlom v čínskom meste Šen-čen.
Objednávací kód: ZHU-101-P