| Operačný systém | |
| Operačný systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 4,3 " |
| Rozlíšenie displeja | 800x480 WVGA |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 8 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 1 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | plast |
| Farba | modrá |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 128 mm |
| Rozmer šírka | 66,9 mm |
| Rozmer hĺbka | 9,2 mm |
| Hmotnosť | 122 g |
| 12 | Najpredávanejší |
| 0 | Originálne |
| 2 | Meracie prístroje |
| 21 | Držiaky |
| 8 | Nabíjačky |
| 4 | Káble Redukcia |
| 1 | Handsfree |
| 3 | Hodinky a fitness náramky |
| 1 | Diagnostika automobilov |