Jednoduchý tlačidlový telefón Alcatel 2053D s konštrukciou clamshell, Dual SIM, slot na kartu microSD do 32 GB, 2,4" farebný TFT displej
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 2,4 " |
|---|---|
| Rozlíšenie displeja | 320x240 |
| Pamäť | |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Bezdrôtové nabíjanie | nelze |
| Kapacita batérie | 970 mAh |
| OTG USB podpora | Nie |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Áno |
| NFC | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| Má GPS modul pre navigáciu | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | vyklápěcí |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 103 mm |
| Rozmer šírka | 50,4 mm |
| Rozmer hĺbka | 16,9 mm |
| Hmotnosť | 89 g |