| Presné ťahy bez nabíjania |
| Živé farby bez paralaxy |
| Osem skratiek pre rýchlejšiu tvorbu |
| Kreslite aj cez USB-C |
| Packeta | zadarmo | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | zadarmo | 30. 4. u vás |
Grafický tablet 11,6" IPS displej, 1920×1080, aktívna plocha 263×148 mm, 16384 úrovní prítlaku, rozlíšenie snímacej vrstvy 5080 lpi, Adobe RGB 97 %
Nová generácia začína písať ďalšiu kapitolu. Grafický tablet radu Artist (3. generácia) bol navrhnutý tak, aby vás podporil v plnení vašich snov, dodal vám odvahu prejaviť svoje pravé ja. Nový Artist 12 (3. generácia) je viacúčelový, prichádza v niekoľkých farbách a s vylepšeniami pre úplne nové zážitky. Vďaka novej technológii dotykového pera s čipom X4 prináša viac možností pre vašu inšpiráciu.
Kľúčové parametre:
Dotykové pero s inteligentným čipom
Citlivejšie, realistickejšie a odolnejšie. Bezbateriové dotykové pero nie
je potrebné nabíjať, čo vám umožní hodiny nepretržitého kreslenia.
Vďaka 16384 úrovniam citlivosti na tlak ľahko vytvoríte ťahy s plynulými
prechodmi. Pero podporuje náklon do 60° pre jednoduché tieňovanie.
Kompletná laminácia
Vďaka širokému farebnému rozsahu (99 % sRGB) poskytuje nový Artist 12
(3. generácia) živý vizuálny zážitok s brilantnými farbami a jemnými
detailmi. Plná laminácia displeja minimalizuje chybu paralaxy a poskytuje
väčšiu presnosť pri kresbe dotykovým perom. Užite si prirodzený zážitok
z kreslenia.
Všestranné expresné tlačidlá
Grafické tablety radu Artist (3. generácia) sú vybavené ôsmimi plne
prispôsobiteľnými expresnými tlačidlami a dvojicou integrovaných X‑Dial
koliesok, ktoré slúžia na rýchle ovládanie najčastejšie používaných
funkcií. Nastavte si klávesové skratky aj funkcie koliesok (napr. zoom
plátna, zmena veľkosti štetca alebo posun vrstiev) podľa svojho pracovného
postupu a zvýšte tak svoju produktivitu v obľúbenom grafickom programe.
Prepnutie displeja a tabletu jedným kliknutím v priebehu
niekoľkých sekúnd
Dlho stlačte tlačidlo napájania na 3 sekundy, bude striedavo blikať modro a oranžovo. Po vypnutí displeja sa displej prepne na kresliaci tablet, čím
získate ďalšiu možnosť kreslenia.
Flexibilné duálne porty
Duálne porty. Kábel 3v1, ktorý podporuje prenos signálu HDMI, umožňuje
Artist 12 pripojiť k počítaču. Plnohodnotný port USB-C uľahčuje
pripojenie k zariadeniam, ako sú počítače a telefóny s operačným
systémom Android.
Široká kompatibilita
Grafické tablety radu Artist (3. generácia) sú kompatibilné so systémami
Windows, Mac OS X, Chrome OS, Linux a Android. Dajte svojej kreativite zelenú
s grafickým tabletom Artist 12 (3. generácia). Artist 12 (3. generácia)
podporuje obľúbené digitálne umelecké programy, ako sú Adobe Photoshop,
Illustrator, SAI, CDR, GIMP, Krita, MediBang a ďalšie.
Technické parametre:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 263,23 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 148,07 mm |
| Úrovne prítlaku | 16384 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Presnosť | 0,5 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 11,6 " |
| Rozlíšenie displeja | 1920x1080 Full HD |
| Technológia displeja | IPS |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Pozorovací uhol | 178 |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 97 |
| Farebný rozsah NTSC | 90 |
| Farebný rozsah sRGB | 127 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 209 mm |
| Rozmer šírka | 346,2 mm |
| Rozmer hĺbka | 12 mm |