| Citlivé ťahy bez kompromisov |
| Ľahký parťák na cesty |
| Rýchla odozva pre Osu |
| Tvorte pohodlne kdekoľvek a kedykoľvek |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 30. 4. u vás |
Kresliaci tablet XPPen Deco 640 so 16 000 úrovňami prítlaku, prenosná digitálna kresliaca podložka s 8 klávesovými skratkami pre hranie Osu!, grafický dizajn.
Vďaka špičkovým 16 384 úrovniam prítlaku pera, rýchlosti odozvy 220 RPS a podpore náklonu 60° umožňuje kresliaci tablet Deco 640 ľahko zachytiť vašu okamžitú inšpiráciu. Začiatočníci si zaslúžia ten najlepší nástroj. Vďaka priestrannej kresliacej ploche s rozmermi 16×9 cm spolu s 8 programovateľnými tlačidlami a praktickým kresliacim perom si ľahko osvojíte zručnosti kreslenia na tablete s efektivitou a pohodlím. Deco 640 je viac než len kresliaci tablet. Keďže je dostatočne tenký a ľahký, bude to tiež váš digitálny zápisník.
Použite ho na voľné písanie v triede alebo v kancelárii, aby ste už nikdy nezabudli na dôležitú myšlienku. Vďaka kompaktným rozmerom a vysokej rýchlosti odozvy je Deco 640 vaším dokonalým partnerom aj na hranie populárnej rýchlej a bezplatnej rytmickej hry Osu! A nielen to, tento tablet je tiež ideálnym nástrojom na ilustrácie, pohyblivé kreácie, retušovanie fotografií, dištančné vzdelávanie, podpisovanie dokumentov atď. Kresliaca podložka Deco 640 je kompatibilná s operačným systémom Windows 7 alebo novším, macOS 10.13 alebo novším a Android 10.0 alebo novším. Ďalej podporuje bežné kresliace a návrhárske programy, ako sú Photoshop, Illustrator, SAI a Meidibang.
Vlastnosti:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 160 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 90 mm |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 220 rps |
| Presnosť | 0,03 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 150 mm |
| Rozmer šírka | 188 mm |
| Rozmer hĺbka | 7,7 mm |
| Hmotnosť | 170 g |