| Presný ťah bez kompromisov |
| 8192 úrovní pre citlivú kresbu |
| Náklon 60° pre prirodzenosť |
| Pre Artist Pro aj 22 Plus |
| Packeta | 2,99 € | 1. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 2. 4. u vás |
Náhradný stylus X3 Elite PRO kompatibilný s grafickými tabletmi XP PEN Artist Pro14 Gen2, Pro16 Gen2 a Artist 22 Plus.
Náhradný stylus X3 Elite PRO kompatibilný s grafickými tabletmi XP PEN Artist Pro14 Gen2, Pro16 Gen2 a Artist 22 Plus.
Vlastnosti:
| Typ príslušenstva | |
| Je univerzálny | Nie |
|---|---|
| Typ zariadenia | Stylus |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Napájanie a batérie | |
| Má vstavaný akumulátor | Nie |
| Komunikácia | |
| Bluetooth | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 3 mm |
| Rozmer šírka | 4,5 mm |
| Rozmer hĺbka | 20 mm |