| Tvorte profesionálne aj na cestách |
| 16 384 úrovní dokonale presne |
| Verné farby pre živé ilustrácie |
| Veľký 12,2 displej bez kompromisov |
| Packeta | zadarmo | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | zadarmo | 4. 5. u vás |
Profesionálny grafický tablet 12,2" X-paper IPS displej, 2160×1440, aktívna plocha 263×148 mm, 16 384 úrovní prítlaku, rozlíšenie snímacej vrstvy 2540 lpi
Predstavte si grafickú tvorbu v štúdiovej kvalite – nie však nutne v štúdiu. XPPen ArtMobile vám umožní tvoriť na cestách ako profesionál. Integruje to najlepšie z profesionálneho štúdia do tenkého tabletu s veľkosťou 12,2 palca. Privedie akúkoľvek víziu k životu ako nikdy predtým, a to vďaka dokonalej mobilite. Priložený stylus X3 Pro je vybavený výkonným čipom určeným na kreslenie, 16 tisícmi úrovňami prítlaku a technológiou EMR (elektromagnetická rezonancia), čím zvyšuje latku toho, ako by malo kreslenie a tvorba na tablete pôsobiť – jemne, presne a plynulo. XPPen ArtMobile reprodukuje ohromujúce obrázky s vernými farbami vďaka širokému farebnému gamutu 109 % sRGB a neuveriteľnému rozsahu 16,77 milióna farieb. Vďaka tomu aj tie najfarebnejšie umelecké diela ožijú s bezkonkurenčnou živosťou a presnosťou.
Kľúčové vlastnosti:
| Gr. tablet | |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
|---|---|
| Bezdrátové připojení | Áno |
| Rozhraní | USB-C |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 16 " |
| Technológia displeja | IPS |
| Kontrastný pomer | 1200:1 |
| Pozorovací uhol | 178 |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 82 |
| Farebný rozsah NTSC | 77 |
| Farebný rozsah sRGB | 109 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 192 mm |
| Rozmer šírka | 279 mm |
| Rozmer hĺbka | 6,9 mm |
| Hmotnosť | 599 g |