| Presné ťahy vďaka 8192 úrovniam |
| Ľahký tablet na cesty |
| Prirodzené kreslenie s náklonom |
| Jednoduché pripojenie cez USB-C |
| Packeta | 2,99 € | 19. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 20. 5. u vás |
Základný grafický tablet, rozmery 315×222,9×12,5 mm, bezbatériový stylus P01, podporuje náklon pera 60°, rozlíšenie 5080LPI, USB-C
Objavte svoj pravý tvorivý potenciál s cenovo dostupným grafickým tabletom Deco Fun L. Tablet sa pýši hlavne svojím neuveriteľným výkonom a kompaktnou veľkosťou, čo z neho robí ideálneho spoločníka nielen na prácu, ale aj na hranie videohier, ako je napríklad OSU!.
Efektívny a účinný pri práci
Tablet je možné využiť pri on-line pracovných poradách. Pomáha
zefektívniť a zrýchliť prácu. Pomocou tabletu môžete písať
alebo skicovať, dopĺňať grafy alebo komentáre. Je
to moderný a efektívny spôsob, ako rýchlo predložiť svoje návrhy a nápady kolegom, nadriadeným alebo klientom. Navyše sa tablet hodí na rýchle
digitálne podpisovanie zmlúv a dokumentov.
Prenosný a elegantný
Zažite ľahký a elegantný dizajn tabletu Deco Fun L.
S hrúbkou iba 12,5 mm je tablet ideálnym
partnerom na cesty, ktorého ľahko vložíte do svojej tašky. Súčasťou
balenia je bezbatériový stylus P01. Pri kreslení a písaní
určite oceníte aj možnosť náklonu pera 60°. Vďaka
8192 úrovniam prítlaku dokáže stylus vytvárať diela
presne podľa vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť
prirodzenejšie a jemné ťahy.

Plug and play
Deco Fun L je navrhnutý pre jednoduché pripojenie plug-and-play. Pripojte ho a ste pripravení začať svoju kreatívnu cestu. Pre pokročilé nastavenia, ako
je tlak pera, si stiahnite ovládač a vykonajte jednoduchú inštaláciu
v 3 krokoch.

Rozšírená kompatibilita
Tablet je kompatibilný s notebookmi a počítačmi s operačným systémom
Windows 7 (alebo novší, podpora WIN 11), Mac
OS X 10.10 (alebo novší, podpora macOS Monterey), Chrome OS
88 (alebo novší, nemusí dobre fungovať s niektorými
skladacími/odnímateľnými Chromebookmi), Linux.
Oproti niektorým predchádzajúcim modelom podporuje aj pripojenie so
zariadeniami Android 6.0 a vyšší. Pre pripojenie tabletu
musí však telefón alebo tablet podporovať USB OTG.
Podporuje väčšinu softvéru pre digitálnu prácu, vzdialené vzdelávanie,
kreslenie a animáciu vrátane Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe,
Photoshop, SAI a ďalších.

Softvér pre používateľov XPPEN
Pre používateľov grafických tabletov XP-PEN pripravil výrobca možnosť
stiahnutia programov pre prácu ale aj zábavu. Bližšie informácie a podmienky nájdete na stránkach výrobcu

Vlastnosti:
Technické parametre:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 254 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 159 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 220 rps |
| Počet nastavitelných tlačítek | 0 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 222,9 mm |
| Rozmer šírka | 315 mm |
| Rozmer hĺbka | 12,5 mm |