| Bezdrôtová sloboda bez káblov |
| Ľahký tablet vždy poruke |
| Pasívne pero bez nabíjania |
| 8192 úrovní pre presné ťahy |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 18. 5. u vás |
Grafický tablet, aktívna plocha 178×111 mm, pasívne pero, USB-C aj bezdrôtové pripojenie
Neuveriteľne prenosný a fantasticky výkonný
Doprajte si silný výkon od svojho prenosného tabletu. S cenovo skvele
dostupným Deco mini7W môžete zachytávať svoju inšpiráciu kedykoľvek je
to potrebné. Svoje nápady tak máte vždy poruke.
Využíva bezdrôtovú technológiu
Kreativita by nemala byť obmedzovaná káblami. Bezdrôtová technológia Deco
mini7W 2,4 GHz Vám umožní tvoriť rýchlo a slobodne.
Žiadna úloha alebo nápad nie je príliš zložitý
Deco mini7W vyniká svojím malým rozmerom, ale nie výkonom, úložiskom ani
kapacitou. Tablet disponuje batériou s mimoriadne dlhou životnosťou, čo
Vám poskytne veľa času na prácu.
Nech je vaša práca plynulá
Deco mini7W sa ovláda veľmi jednoducho. Nechajte svoje myšlienky voľne
prúdiť. Nastavte si expresné tlačidlá pre uľahčenie vašej
každodennej práce.
Naplňte svoje tvorivé potreby
Pasívny stylus určený pre Deco mini7W nepotrebuje batériu. Môžete s ním
pracovať dlhé hodiny bez prerušenia.
Vyjadrite sa precízne
S mimoriadnou citlivosťou rozlišujúcou až 8192 úrovní prítlaku vytvára
stylus prirodzene vyzerajúce linky s rôznou hrúbkou. Predveďte svoje
skvelé ťahy s nenútenosťou.
Tvorte slobodne
Deco mini7W je prenosný a podporuje prepojenie s tabletmi a mobilnými
telefónmi s operačným systémom Android. Vyjadrite sa bez obmedzení.
Svoje zariadenia ľahko pripojíte
Vďaka priloženému adaptéru umožňuje Deco mini pripojenie USB-C na USB-C.
Tablet tak prepojíte so širokou škálou zariadení podľa svojich
potrieb.
Rozšírená kompatibilita
Tablet XPPen Deco mini7W je kompatibilný s Windows® 10/8/7, Mac OS X® 10.10
(a vyšší) a Android 6.0 (a vyšší). Tablet taktiež pracuje s poprednými
grafickými programami, akými sú napríklad Photoshop®, SAI®, Painter®,
Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, and
Blender® 3D.
Prílišný tlak stylusu môže v dotykovej ploche spôsobiť priehlbiny alebo iné poškodenia. Na dotykovej ploche môže byť od výrobcu ochranná fólia, ktorá chráni tablet pri preprave. Pri používaní ju odporúčame odstrániť.
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 178 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 111 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Áno |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 162 mm |
| Rozmer šírka | 260 mm |
| Rozmer hĺbka | 9,3 mm |
| Hmotnosť | 307 g |
Děkuji