Grafický tablet 23,8" displej IPS, 2560 × 1440, aktívna plocha 526 × 296 mm, 8192 úrovní tlaku, rozlíšenie snímacej vrstvy 5080 lpi, Adobe RGB 90 %, 20 tlačidiel
POŠKODENÝ PREPRAVNÝ OBAL
Tovar je nový s poškodeným prepravným obalom, ale jeho pôvodný obal
zostal neporušený a nezabalený. Dodáva sa v kompletnom balení a vzťahuje
sa naň plná záruka 24 mesiacov.
Vytvorte v rozlíšení 2K QHD (2560 ×
1440)
Artist 24 Pro je úplne prvý 23,8" grafický tablet s podporou rozlíšenia
2K QHD. Vďaka maximálnemu rozlíšeniu a nevídanej sýtosti farieb ponúka
úžasne kreatívny zážitok, ktorý posunie vaše hranice.
Ideálne pripojenie
Artist 24 Pro podporuje pripojenie USB-C na USB-C. Počítače, ktoré majú
konektor USB-C, tak môžete pripojiť priamo k tabletu pomocou jediného
kábla bez potreby ďalších rozhraní, ako je HDMI alebo USB.
Rozšírený prístup používateľa
Vďaka najnovším technológiám dokáže Artist 22R Pro presnejšie sledovať
kurzor vo všetkých rohoch tabletu. Vylepšite si zážitok z digitálneho
kreslenia a jednoducho sa nechajte vtiahnuť do sveta svojej fantázie.
Zachovajte si svoj pracovný postup
XP-Pen Artist 24 Pro je vybavený dvoma ľahko použiteľnými červenými
ovládačmi a 20 nastaviteľnými klávesovými skratkami umiestnenými na
oboch stranách výrobku. Vďaka tomu sú ľahko dostupné pre ľavákov aj
pravákov.
Podpora prirodzeného náklonu
Tablet poskytuje funkciu naklonenia až do 60 stupňov a rýchlo reaguje na
pohyb vašej ruky. Teraz už nemusíte v programe znova a znova nastavovať
smer kefky. Jednoduchým naklonením pera môžete do kresby jednoducho pridať
tieňovanie.
Malé detaily, ktoré znamenajú veľký
rozdiel
Model Artist 22R Pro je vybavený portami USB, ktoré možno použiť na
pripojenie myši, klávesnice alebo iných zariadení.
Tablet sa dodáva aj s pasívnym stylusom, ktorý nepotrebuje žiadne
dobíjanie.
Parametre:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 526 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 296 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 220 rps |
| Presnosť | 0,25 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 20 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Áno |
| Rozhraní | USB-C, USB, HDMI |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 24 " |
| Rozlíšenie displeja | 2560x1440 |
| Spätná väzba | 14 ms |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Pozorovací uhol | 178 |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 90 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 632 mm |
| Rozmer šírka | 370 mm |
| Rozmer hĺbka | 44,8 mm |