| Presné ťahy vďaka 8192 úrovniam |
| Pasívne pero bez nabíjania |
| Ultra tenký pre pohodlnú tvorbu |
| Pre pravákov aj ľavákov |
| Packeta | 2,99 € | 27. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 29. 4. u vás |
Grafický tablet, pasívne pero, 150×100 mm aktívna plocha, ultra tenký
Objavte svoj pravý tvorivý potenciál s novým grafickým tabletom Star
G640. Tablet sa pýši najmä svojím neuveriteľným výkonom a kompaktnou
veľkosťou, čo z neho robí ideálneho spoločníka pri hraní videohier, ako
je napríklad OSU!.
Tablet sa dá preklápať a používať ho môžu ako praváci, tak aj
ľaváci.
Ergonomický dizajn
Star G640 s aktívnou plochou 6×4 palce a iba 2 mm ultra tenkej hrúbky,
ktorá maximálne znižuje nepohodlie pri hraní a umožňuje používateľovi
mať položenú ruku aj na kraji tabletu.
Pravý potenciál
Vďaka 8192 úrovniam prítlaku vie stylus vytvárať diela presne podľa
vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť prirodzenejšie a jemné
ťahy, čo vám dovolí odomknúť pravý potenciál vašich schopností.
Bez nabíjania
K tabletu dostanete pasívny stylus P01, ktorý sa nemusí nijako nabíjať.
Hrať či maľovať tak môžete donekonečna bez prestávok. Dizajn pera vám
umožňuje prepínať medzi perom a gumou pomocou jediného tlačidla a zároveň poskytuje pohodlie aj po dlhých hodinách hrania.
Ideálne pre vaše webové konferencie alebo dištančné
vzdelávanie
Digitálny atrament s grafickým tabletom XPPen kompatibilným s aplikáciami
balíka Microsoft Office, ako sú Word, PowerPoint, OneNote a ďalšie.
Vizuálne prezentujte svoje ručne písané poznámky a podpisy presne –
ideálne pre vaše webové konferencie alebo potreby online výučby.
Vlastnosti:
Parametre:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 150 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 100 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 266 rps |
| Presnosť | 0,25 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 0 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 212 mm |
| Rozmer šírka | 168 mm |
| Hmotnosť | 399 g |
Tento tablet ma 2 verzie a chcel by som sa opýtať či predávate A alebo B.
Pokud verzí B myslíte XP-PEN Star G640S, také ji máme v nabídce a objednat lze zde :
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/166PXP-008/xp-pen-star-g640s.html?qn=pxp-008
S pozdravem
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.cz