| Prirodzené ťahy bez batérie |
| 8192 úrovní pre presnosť |
| Veľká plocha pre detaily |
| 8 tlačidiel zrýchli tvorbu |
| Packeta | 2,99 € | 4. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 5. 5. u vás |
Grafický tablet, pasívne pero, 260×170 mm aktívna plocha
Objavte svoj pravý tvorivý potenciál s cenovo dostupným grafickým tabletom Star 03. Tablet disponuje rôznymi funkciami, ktoré si môžete sami nastavovať a ešte viac tak zlepšiť pohodlie, ale aj efektivitu pri práci. Poskytnuté vám budú napríklad programovateľné tlačidlá a celý rad rôznych efektov.
Pre všetky využitia
Tablet sa cenou aj kvalitou hodí tak na maľovanie a vytváranie digitálnych
diel, ako aj na hranie hier či obyčajné podpisovanie dokumentov v práci.
Na podpisovanie podporuje celý rad aplikácií, ako je napríklad Microsoft
Word, Pen Commander, Auto Pen Signer a mnoho ďalších.
Priestor pre kreativitu
Vybavený aktívnou plochou 26×17 cm poskytuje tablet dostatok priestoru aj pre
tie najdetailnejšie ťahy. Vaše diela tak budú vyzerať ešte úchvatnejšie
než kedykoľvek predtým.
Pravý potenciál
Vďaka 8192 úrovniam prítlaku dokáže stylus vytvárať diela presne podľa
vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť prirodzenejšie a jemné
ťahy, čo vám umožní odomknúť pravý potenciál vašich schopností.
Praktický
Star 03 poskytuje svojmu užívateľovi 8 prispôsobiteľných tlačidiel.
Nastaviť ich môžete na rôzne užitočné funkcie, ako napríklad ovládanie
hrúbky štetca, zoom, zrušenie, nástroje, vymazanie atď. Nastaviť však
tlačidlá môžete aj na klávesové skratky či dokonca na otváranie
programov a webových stránok.
Všestrannosť a kompatibilita
Tablet je kompatibilný so systémami Windows® 7/8/10, Mac OS X® 10.10 a vyššími a spolupracuje s väčšinou hlavných kreatívnych softvérov
vrátane programov Photoshop®, Painter®, Illustrator®, Adobe® a mnoho
ďalších.
Vlastnosti
Parametre:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 260 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 170 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 266 rps |
| Presnosť | 0,25 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 360 mm |
| Rozmer šírka | 210 mm |
| Rozmer hĺbka | 8 mm |
| Hmotnosť | 610 g |
Pro mou potřebu vyníkající - umí, co potřebuji - i víc ! Naprosto spokojen.
Děkuji.
Ano kreslí / píše i barevně. v programu je možné vybrat celou škálu barev.
S pozdravem
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.cz