| Packeta | 2,99 € | 27. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 29. 4. u vás |
Digitálny teplomer, meranie vnútornej teploty a vlhkosti, napájanie 2× AAA batérie, presné senzory, dotykový displej, podsvietenie, rozsah merania teploty –50–70 °C.
Digitálny teplomer ThermoPro TP55 je kompaktné zariadenie s rozmermi 8,5 × 11 × 2,2 cm, ktoré poskytujeprehľad o aktuálnej teplote a vlhkosti v miestnosti. Je vybavený profesionálnymi snímačmi, poskytuje presné merania a zobrazuje namerané hodnoty na 4" monochromatickom podsvietenom dotykovom displeji, ktorý uľahčuje sledovanie pri slabom osvetlení. Táto meteostanica s rozsahom teplôt od –50 do 70 °C a vlhkosti od 10 do 99 % zobrazuje aj ikony vysokej vlhkosti alebo príliš suchého vzduchu v miestnosti. Je napájaná dvoma priloženými batériami AAA a možno ju zavesiť na stenu alebo postaviť ako stojan.
Vlastnosti:
| Typ príslušenstva | |
| Typ prístroja | Meranie teploty, Vnútorný teplomer |
|---|---|
| Spôsob merania | Bezkontaktné |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 4 " |
| Napájanie a batérie | |
| Napájanie | Spotrebná batéria |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Aplikace v mobilu | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Rozmer šírka | 85 mm |
| Rozmer hĺbka | 22 mm |
| Ostatné | |
| Ďalšie vlastnosti a funkcie | Dotykový displej, Vonkajší snímač / senzor |
doporučuji
délka 84mm, výška 110mm a šířka 25mm.
S pozdravem
Beran Petr
www.SUNNYSOFT.cz