Sieťový adaptér SWISSTEN s technológiou QUALCOMM 3.0 QUICK CHARGE a SMART IC. Adaptér má 5 portov USB a neuveriteľný maximálny výkon 50 W. Súčasťou balenia je samostatný napájací kábel pre adaptér. Hromadné balenie.
Sieťový adaptér SWISSTEN s technológiou QUALCOMM 3.0 QUICK CHARGE a SMART IC. Adaptér má 5 portov USB a neuveriteľný maximálny výkon 50 W. Súčasťou balenia je samostatný napájací kábel pre adaptér. Hromadné balenie.
Špecifikácie:
| Napájanie a batérie | |
| Typ nabíjačky | sieťová 230V |
|---|---|
| Rychlonabíjení | Áno |
| Max. prúd | 3000 mA |
| Výkon | 50 W |
| Počet výstupů pro nabíjení | 5 |
| Typ rýchleho nabíjania | Qualcomm Quick Charge 3.0, Qualcomm Quick Charge 2.0 |
| Komunikácia | |
| Typ konektora | USB 2.0 |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Farba | biela |