Nabíjačka do auta Scosche s konektorom USB-C a rýchlym nabíjaním 18W/2A Power Delivery 3.0
Univerzálna nabíjačka do auta Scosche na nabíjanie telefónov, tabletov a iných zariadení z cigaretového zapaľovača osobných a nákladných vozidiel. Možno pripojiť všetky zariadenia, ktoré sa nabíjajú cez konektor USB-C.
Nabíjanie až 3-krát rýchlejšie
Výkonná, kompaktná a pohodlná – to je nabíjačka do auta Scosche.
Nabíjajte svoj smartfón, tablet a ďalšie inteligentné zariadenia až na
70 % len za 30 minút prostredníctvom jedného z 18 W výstupov. Okrem toho
optimalizované nabíjacie obvody zabezpečujú bezpečné nabíjanie aj tých
najvýkonnejších zariadení.
Parametre
| Napájanie a batérie | |
| Typ nabíjačky | do auta CL 12/24V |
|---|---|
| Rychlonabíjení | Áno |
| Max. prúd | 2000 mA |
| Výkon | 18 W |
| Vlastnosti nabíječky | Přepěťová ochrana, Podpěťová ochrana, Indikace nabíjení |
| Počet výstupů pro nabíjení | 1 |
| Typ rýchleho nabíjania | USB Powerdelivery USB 3.0 |
| Komunikácia | |
| Typ konektora | USB-C |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Farba | čierna |