| Lietajte ďalej bez čakania |
| Náhradný dron pre istotu |
| Osem vrtúľ vždy poruke |
| Výbava pre pokojný let |
| Packeta | zadarmo | 25. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | zadarmo | 27. 5. u vás |
Príslušenstvo pre dron – náhradný dron Atom 4K a 8ks vrtúľ
Sada príslušenstva obsahuje náhradný dron Potensic ATOM 4K a 8 kusov náhradných vrtuľových listov. Nenechajte nič na náhodu a vždy buďte dostatočne vybavení.
Vlastnosti:
| Napájanie a batérie | |
| Doba nabíjania | 1,5 hodin |
|---|---|
| Maximálny čas letu | 32 min |
| Komunikácia | |
| Dosah | 6000 m |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Maximálne rozlíšenie videa | 4K UHD |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Hmotnosť | 249 g |
| Ostatné | |
| Maximálna rýchlosť letu | 58 km/h |
| Maximálna výška letu | 120 m |
| EASA podkategória | A1 |