| Hravo učí písmená aj zvieratká |
| Veľké podlahové puzzle pre radosť |
| Netoxické vyhotovenie pre pokoj |
| Rozvíja sústredenie aj motoriku |
Detské puzzle s písmenami a anglickými názvami zvierat
Detské puzzle, v ktorom sa deti učia jednotlivé písmenká a anglické názvy zvierat. Balenie obsahuje 48 jednotlivých dielikov. Zložené puzzle potom vyobrazuje 28 písmen a ku každému písmenu je priradený obrázok zvieratka spolu s jeho názvom v angličtine. Puzzle Mideer sú vyrobené z vysoko kvalitnej netoxickej lepenky v kombinácii s jemným štruktúrovaným papierom. Hra je určená pre deti od troch rokov.
Podľa posledných štúdií skladanie puzzle znižuje riziko neurodegeneratívnych ochorení u dospelých, zlepšuje kognitívne funkcie a napomáha tiež pri strate pamäti, demencii a Alzheimerovej chorobe. Ľudia, ktorí riešia puzzle, majú väčšiu šancu na lepšiu kvalitu a dĺžku života.
Puzzle sú teda ideálnou hrou na podporu rozvoja logického uvažovania, sústredenia a trpezlivosti.
Vlastnosti:
Parametre:
| Typ príslušenstva | |
| Typ príslušenstva | Puzzle |
|---|---|
| Vzdelávacie hry | Áno |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vek | 3+ |
| Počet dílků | 21 - 50 |
| Rozvíjí schopnost | Paměť, Motorika, Koordinace ruce-oči, Kreativita |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 250 mm |
| Rozmer šírka | 320 mm |
| Rozmer hĺbka | 47 mm |