| Obraz ako v kine doma |
| Jas 3100 lúmenov bez kompromisov |
| Automaticky nastaví perfektnú projekciu |
| Dolby Vision a IMAX Enhanced |
| Doručenie na adresu | 6,99 € | 6. 5. u vás |
Špičkový projektor XGIMI HORIZON S Max, technológie Dual Light 2.0 a Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, jas 3100 lúmenov ISO a kontrast 2000:1, HDR10.
XGIMI HORIZON S Max je špičkový projektor, ktorý ponúka ohromujúci a ničím nerušený obraz. Použitá technológia Dual Light 2.0 kombinuje dva svetelné zdroje. Vďaka nasadeniu troch laserov a optického enginu s MCL laserom ponúkne novinka špičkový jas 3100 lúmenov ISO a kontrast 2000:1. Vďaka MCL laseru sa jas obrazu zvýšil o 35 percent v porovnaní s predchádzajúcim modelom HORIZON Ultra a ide tak o najjasnejší projektor vo svojej triede. Tento produkt má certifikáciu Dolby Vision. Vďaka mimoriadne vysokej svietivosti, reproduktorom Harman/Kardon a korekcii obrazu Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, ktorá sa automaticky prispôsobuje rôznym premietacím plochám, prináša v reálnom čase skutočný filmový zážitok, a to všetko v elegantnom dizajne s flexibilným vstavaným stojanom pre jednoduché nastavenie. Veľkosť premietaného obrazu je nastaviteľná v rozsahu od 40 do 200 palcov a ako operačný systém slúži Android TV 11.0. Samozrejmosťou je podpora formátov HDR10, Dolby Vision, ale HORIZON S Max zaujme navyše certifikáciou IMAX Enhanced, čím sa líši od verzie HORIZON S Pro.
Pomocou technológie 3D ToF projektor samostatne rozpoznáva svoje okolie a automaticky nájde optimálny bod projekcie pre čo najlepší zážitok. Táto funkcia bola už k dispozícii aj pri predchádzajúcej generácii, ale práve HORIZON S Max s ňou dosahuje novú úroveň, čo sa týka spoľahlivosti automatického nastavenia. Súčasťou tohto systému je automatická korekcia lichobežníkového skreslenia bez prerušenia, neprerušované automatické ostrenie, automatické prispôsobenie obrazu, automatické vyhýbanie sa prekážkam, inteligentná ochrana očí, prispôsobenie obrazu farbe steny či režim veľkej obrazovky. Projektor navyše nielenže všetko samostatne nastaví, ale tiež si zapamätá nastavenie pre konkrétne miesto, kde premieta. Projektor XGIMI HORIZON S Max zaujme nielen obrazovými parametrami, ale aj dizajnom, ktorý pôsobí štýlovým retro dojmom. Využitá bola kombinácia kovového rámu s nožičkami a drevenou mriežkou na prednej strane.
Vlastnosti:
| Operačný systém | |
| OS projektoru | Android TV 11 |
|---|---|
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 32 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 2 GB |
| Uchytenie | |
| Možnosti umístění | Na strop, Na stůl, Na zem |
| Napájanie a batérie | |
| Konektivita projektoru | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maximálna spotreba | 200 W |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Funkce projektoru | Chromecast |
| Technologie promítání | DLP |
| Vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia | 40 ° |
| Horizontálna korekcia lichobežníkového skreslenia | 40 ° |
| Svietivosť (ANSI lúmenov) | 3100 lm |
| Automatické ostření | Áno |
| Poměr stran | 16:9 |
| Maximálna uhlopriečka obrazu | 500 cm |
| Maximálne podporované rozlíšenie | 3840px |
| Natívne rozlíšenie | 3840x2160 |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 234 mm |
| Rozmer šírka | 273 mm |
| Rozmer hĺbka | 174 mm |
| Hmotnosť | 4810 g |
| Hlučnosť | 30 dB |
ne, tento model ještě Netflix nepodporuje.