| Packeta | 2,99 € | 7. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 5,59 € | 9. 4. u vás |
Projektor LED, Full HD (1920×1080), Harman/Kardon repro 2× 5W, 900 ANSI lm, automatická keystone korekcia ±40° obe osi, batéria 17100 mAh, poškodený obal
Tovar je úplne nový s kompletným príslušenstvom. Jedinou chybou je poškodený pôvodný obal (preliačený, natrhnutý alebo odretý). Ak škatuľu ihneď vyhadzujete, je to ideálny spôsob, ako ušetriť a pritom získať nový produkt s plnou zárukou.
Posúvanie hraníc prenosných projektorov
XGIMI Halo+ prekonáva hranice, vďaka najpokročilejším technológiám a bezkonkurenčným vlastnostiam je Halo+ jasnou voľbou medzi prenosnými
projektormi!
Skvelý parťák aj na cesty
Ultraprenosný Halo+ sa vyznačuje špičkovou konštrukciou, vstavanou 59Wh
batériou s 2-hodinovou výdržou a minimalistickým dizajnom, všetko
optimalizované pre váš maximálny vizuálny zážitok.
Duálne reproduktory od Harman-Kardon
Ohromujúce rozlíšenie obrazu je doplnené duálnymi 5W reproduktormi Harman
Kardon, ktoré vydávajú čistý Hi-Fi zvuk bez skreslenia s optimálnym
basovým tónom. Oživte každú noc s karaoke alebo počúvaním vašej
obľúbenej hudby prostredníctvom pripojenia Bluetooth.
Optimálna korekcia obrazu s automatickým zaostrovaním
Projektor sám upravuje premietaný obraz tak, aby zodpovedal veľkosti vašej
obrazovky, vďaka inteligentnej detekcii premietaného priestoru na základe
vertikálnych/horizontálnych uhlov +/- 45°. Halo+ automaticky zmení mierku
projekcie, aby sa zabránilo prekážkam a taktiež automaticky zaostruje obraz,
kým nie je krištáľovo čistý.
Halo+ pracuje za vás
Špičková technológia Intelligent Screen Adaption (ISA) zjednodušuje
ovládateľnosť a nastavenie. Vynikajúca rýchlosť procesora spolu
s vylepšenou umelou inteligenciou ponúka veľmi rýchlu adaptáciu a korekciu
obrazu na základe plochy, na ktorú premietate.
Očarujúce 3D
Naša 3D funkcia poskytuje hlboké vnímanie hĺbky a fúziu obrazu vďaka
technológii DLP na úrovni kina používanej vo väčšine kín po celom svete.
S Halo+ môžete ľahko nastaviť 200" displej a užiť si 3D obsah kdekoľvek
a kedykoľvek.
Všetky vaše obľúbené aplikácie a ďalšie
Objavte nový svet zábavy. Vďaka operačnému systému Android TV 10.0 a Google Play projektor poskytuje bezproblémový prístup k viac ako
5000 aplikáciám, ako sú HBO Max a Prime Video. Bez ohľadu na to, či
pozeráte doma najnovší seriál alebo kempujete pod stanom.
Zabudovaný Chromecast
S integrovaným Chromecastom môžete bezdrôtovo streamovať aplikácie, hry a ďalšie priamo do Halo+ zo svojich zariadení Android alebo Apple.
Ovládanie vaším hlasom
Stále tak jednoducho použiteľný Google Assistant integrovaný do
diaľkového ovládača vám umožňuje okamžite otvárať aplikácie,
vyhľadávať videá a mnoho ďalšieho.
Neporovnateľný výkon Integrovaná 60Hz technológia MEMC (motion compensation technology) využíva špecializovaný algoritmus na vylepšenie ostrosti obrazu a odozvy pri prehrávaní. Aj počas dynamických momentov športových udalostí je váš obraz nepretržite ostrý a jasný.
Pestré a realistické farby
Funkcia HDR10+, ktorú ponúka projektor, predstavuje zdroj fenomenálnej hĺbky
farieb a dobre vyváženého kontrastu, snímku po snímke. Užite si
realistické svetlé a tmavé farby, ideálne pre romantický filmový večer
na pláži.
Bezkonkurenčná vizuálna čistota
Technickí nadšenci si zamilujú pokročilý image engine – X-VUE
2.0. Zobrazuje veľmi jasne s vysokým dôrazom kladeným na širokú škálu
farieb s ultra jasnými vizuálmi, ktoré vás pohltia pri sledovaní vášho
obľúbeného televízneho obsahu vonku.
Vyvinuté pre videohry Mód „Game Mode Boost“ spája špičkové rozlíšenie obrazu so zvukom, s vysokou obnovovacou frekvenciou snímok a nízkou odozvou 26,5 ms, plne podporujúci aj tie najnáročnejšie videohry. Vďaka portom pre HDMI 2.0, USB 2.0 a slúchadlá je Halo+ pripravený na všetko.
Berie ohľad na ekológiu a vaše zdravie
Znižovaním emisií modrého svetla znižuje projektor Halo+ únavu očí.
Spotrebováva značne menej elektriny než konkurenčné projektory
s ultra-úspornou LED žiarovkou, ktorá má životnosť až 10 rokov.
Vlastnosti:
Technické parametre:
Optické parametre:
Parametre systému
Konektivita
Parametre napájania
Audio
Ostatné parametre
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 16 GB |
|---|---|
| Veľkosť pamäte RAM | 2 GB |
| Uchytenie | |
| Možnosti umístění | Na strop, Na stůl, Na zeď, Na zem |
| Napájanie a batérie | |
| Konektivita projektoru | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, 3.5 mm audio jack |
| Maximálna spotreba | 90 W |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Funkce projektoru | 3D, Chromecast |
| Technologie promítání | DLP |
| Vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia | 40 ° |
| Horizontálna korekcia lichobežníkového skreslenia | 40 ° |
| Svietivosť (ANSI lúmenov) | 900 lm |
| Automatické ostření | Áno |
| Poměr stran | 16:10 |
| Maximálne podporované rozlíšenie | 3840px |
| Natívne rozlíšenie | 1920x1080 |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 113 mm |
| Rozmer šírka | 145 mm |
| Rozmer hĺbka | 171 mm |
| Hmotnosť | 1587 g |
| Hlučnosť | 30 dB |
| Ostatné | |
| Reproduktory | 2x5W |