| Kino doma v 4K |
| Jasný obraz aj cez deň |
| Zvuk Harman Kardon vtiahne |
| Nový kus s plnou zárukou |
| Packeta | 3,99 € | 7. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 6,59 € | 9. 4. u vás |
Projektor LED, 4K, Harman Kardon repro 2× 8W, 1500 ISO lm, inteligentné automatické funkcie, automatická keystone korekcia ±40° obe osy
POŠKODENÝ OBAL
Tovar je nový, avšak s poškodeným obalom. Produkt je nerozbalený,
v pôvodnom stave a v kompletnom balení, s plnou zárukou.
Zoznámte sa s projektorom HORIZON Pro, najvšestrannejším a najjednoduchším domácim projektorom 4K od spoločnosti XGIMI. Obsahuje špičkové funkcie v intuitívnom a výkonnom balení. Prestaňte sa zaoberať hľadaním dokonalého obrazu, stačí zapnúť projektor v ľubovoľnej miestnosti a v priebehu niekoľkých sekúnd máte zážitok ako z kina ihneď po vybalení z krabice. Získajte ešte väčšie pohltenie kdekoľvek si vyberiete vďaka špičkovej kvalite obrazu, inteligentným zobrazovacím funkciám a zvuku od spoločnosti Harman Kardon.
Kľúčové vlastnosti:
Budúcnosť nikdy nevyzerala jasnejšie
HORIZON Pro vám prináša najvyššiu kvalitu obrazu 4K, dostupnú
v projektore tejto veľkosti, a to až do obrovskej uhlopriečky 300".
S rozlíšením až 3840 × 2160 môžete posunúť herný večer na vyššiu
úroveň alebo si pustiť obľúbený film v ultra HD rozlíšení. Už
nemusíte vyberať medzi prenosnosťou a veľkosťou alebo kvalitou obrazu.
Jas nadovšetko
Technológia superjasnej projekcie HORIZON Pro prekoná ktorúkoľvek
konkurenciu. Už sa nemusíte obťažovať s výberom inej miestnosti alebo
hľadaním uhla projekcie počas dňa alebo v jasnom prostredí. HORIZON Pro je
najjasnejším projektorom vo svojej triede, a to takmer o 30 %. Vyžaruje
úžasných 2200 ANSI lúmenov. HORIZON Pro poskytuje živé farby a mimoriadne
ostrý obraz, a to aj v jasnom prostredí.
Extra rýchle nastavenie
Už žiadne problémy s konfiguráciou. HORIZON Pro je pripravený na prácu
vďaka superrýchlemu spusteniu, automatickému ostreniu a korekcii
lichobežníkového skreslenia a novej detekcii objektov pomocou umelej
inteligencie. Pripravte sa na používanie svojej najväčšej obrazovky
rovnakým spôsobom ako u akéhokoľvek iného zariadenia: okamžite a intuitívne.
Obrazový engine X-VUE 2.0
Jedinečný systém obrazového enginu X-VUE spoločnosti XGIMI výrazne
zvyšuje jasnosť a vernosť dynamických snímok. Kvalita obrazu je jasnejšia
a plynulejšia, s čistejšími a realistickejšími farbami prináša
skutočne pohlcujúci užívateľský zážitok.
Interpolácia snímok MEMC
HORIZON Pro poskytuje veľmi nízku latenciu s čo najmenším rozmazaním
obrazu pomocou technológie interpolácie snímok MEMC. Technológia
kompenzácie pohybu spoločnosti XGIMI využíva špecializovaný algoritmus,
ktorý zabraňuje rozmazaniu obrazu. Športové prenosy, filmy a všetky vaše
obľúbené hry zostanú ostré a jasné aj v zápale akcie.
HDR 10 × HLG
HORIZON Pro využíva technológiu HDR 10, ktorá prináša pôsobivý
kontrastný pomer v jasnom aj tmavom prostredí. Vychutnajte si svoj obsah
v plných detailoch v ktorúkoľvek dennú dobu. Vďaka kompatibilite
s vysielacím štandardom Hybrid Log Gamma poskytuje Horizon plnohodnotný
obraz HDR naprieč vysielacími stanicami, takže vám neunikne ani okamih.
Nastavenie jasu umelou inteligenciou
HORIZON Pro má integrovaný optický snímač, ktorý v spolupráci s umelou
inteligenciou XGIMI detekuje a reaguje na objekty, ktoré mu stoja v ceste, a tiež na zmeny okolitého svetla. Funkcia AI Brightness Adjustment zaisťuje,
že pri zmene úrovne okolitého jasu zostane obraz jasný a farebný.
Rozlúčte sa s ručným nastavovaním a vychutnajte si bezproblémový
zážitok z kina v akejkoľvek miestnosti a v ktorúkoľvek dennú dobu.
Na zvuku záleží
HORIZON Pro je postavený na profesionálnom zvukovom dizajne od overeného
výrobcu reproduktorov Harman Kardon. Vychutnajte si zvuk v kvalite ako v kine
z dvoch 8W 45mm reproduktorov s plným rozsahom vyvinutých špeciálne pre
Horizon. Zvuk Harman Kardon poskytuje bezkonkurenčné pohltenie a vyváženosť
s nízkym skreslením a vysokou dynamickou odozvou. V kombinácii
s technológiou DTS Studio Sound dokáže HORIZON Pro poskytnúť
virtualizovaný priestorový zvuk s vylepšením dialógov a basov. HORIZON Pro
môžete dokonca používať ako vysoko výkonný reproduktor Bluetooth
jednoduchým pripojením k akémukoľvek zariadeniu.
Aplikácie
Konektivita
HORIZON Pro vás pripojí kamkoľvek vďaka dvom portom HDMI a USB, LAN a pripojeniu slúchadiel. Prerušte kábel a pripojte ešte viac periférnych
zariadení vďaka dvojpásmovému 2,4/5G Wi-Fi a Bluetooth.
Ekologická zodpovednosť
HORIZON Pro posilňuje záväzok spoločnosti XGIMI voči používateľom aj
životnému prostrediu. Odolnejšie zariadenia umožňujú väčšie využitie a pomáhajú znižovať množstvo odpadu. HORIZON Pro využíva mimoriadne
účinný zdroj svetla LED, ktorý poskytuje dokonale ostrý a jasný obraz po
celú dobu svojej životnosti – až 10 rokov, a to aj pri 8-hodinovom
každodennom používaní.
Vlastnosti:
Technické parametre:
Optické parametre:
Parametre projekcie
Parametre systému
Konektivita
Parametre napájania
Audio
Ostatné parametre
| Operačný systém | |
| OS projektoru | Android TV 10 |
|---|---|
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 32 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 2 GB |
| Uchytenie | |
| Možnosti umístění | Na strop, Na zem |
| Napájanie a batérie | |
| Konektivita projektoru | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maximálna spotreba | 200 W |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Funkce projektoru | Chromecast |
| Technologie promítání | DLP |
| Vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia | 40 ° |
| Horizontálna korekcia lichobežníkového skreslenia | 40 ° |
| Svietivosť (ANSI lúmenov) | 2200 lm |
| Automatické ostření | Áno |
| Poměr stran | 16:9 |
| Maximálna uhlopriečka obrazu | 300 cm |
| Maximálne podporované rozlíšenie | 2560px |
| Natívne rozlíšenie | 3840x2160 |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 208 mm |
| Rozmer šírka | 218 mm |
| Rozmer hĺbka | 136 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
| Hlučnosť | 30 dB |
| Ostatné | |
| Reproduktory | 2x5W |
Srovnávám s projektorem Epson EH-TW5300 - jako trabant vs mercedes. Víc svítí, papírově by měl svítit méně, daleko tišší větrák, lepší obraz, android TV.
Děkujeme za recenzi i za nákup. Přejeme hezký den.
netflix nepodporuje, onplay jsme nezkoušeli, doporučuji připojit např. https://www.sunnysoft.cz/z/504PXI-640/xiaomi-mi-tv-stick-4k-eu.html?qn=xiaomi%2Btv%2Bstick