| Zberajte 25 rastlín bez starostí |
| Automatická závlaha šetrí váš čas |
| Aplikácia s Bluetooth stráži rast |
| Dubové vyhotovenie pôsobí prémiovo |
Pre 25 sadeníc, bluetooth, aplikácia, LED žiarovky 2×16W, automatické zavlažovanie, objem nádrže 9000 ml, vyrobené z dubového dreva, 54 sadeníc v balení
Click & Grow 25 vám umožní užívať si
udržateľný životný štýl plný tej najčerstvejšej a najvýživnejšej
domácej zelenej zeleniny. Postará sa o zalievanie, osvetlenie a pripojená
aplikácia vám pomôže sledovať rastliny a získavať tipy,
ako vypestovať čo najhojnejšiu zeleninu.
Kľúčové parametre:
Hoci je vhodná pre všetky rastliny Click & Grow, jej patentovaný systém zásobníkov je špeciálne navrhnutý na pestovanie listovej zelene v plynulom cykle sadenia a zberu. Vždy budete mať k dispozícii zdravú zeleninu, ktorú môžete pridávať do svojich pokrmov:
Systém Click & Grow 25 je skonštruovaný ako najjednoduchšie riešenie na každodenné vychutnávanie listovej zeleniny prvotriednej kvality. Pestovanie byliniek, ovocia a kvetov je možné, ale pre tie odporúčame naše ďalšie produkty.
| Komunikácia | |
| Prepojenie k telefónu | Bluetooth |
|---|---|
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Aplikace v mobilu | Áno |
| Farba | biela |
| Objem nádrže na vodu | 9000 ml |
| Počet sadeníc | 25 |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 51 mm |
| Rozmer šírka | 75,5 mm |
| Rozmer hĺbka | 43 mm |
| Hmotnosť | 15000 g |