| Čerstvá úroda po celý rok |
| Až 51 rastlín bez námahy |
| Samozavlažovanie a inteligentné osvetlenie |
| Vrátane bohatého šalátového setu |
Click and Grow pestovateľská stena Wall Farm
Pestovateľská stena Wall Farm je domáca vertikálna záhrada, ktorá pre vás pestuje čerstvé bylinky, ovocie a listovú zeleninu – a to celoročne a nanajvýš lokálne.
Inovatívna technológia Click and Grow robí z celoročného domáceho pestovania potravín absolútne jednoduchú záležitosť. Vďaka technológii Smart Soil môže byť táto vertikálna záhrada súčasťou každej domácnosti, reštaurácie, školy, predajne zeleniny alebo kancelárie.
Wall Farm disponuje 3 policami, z ktorých každá je plne vybavená zavlažovaním a osvetlením. Wall Farm má celkovo 51 pestovateľských otvorov. Ak dôjde k poklesu vodného stĺpca pre automatické zalievanie, kvetináče vás na to upozornia blikaním osvetlenia.
V balení nájdete kapsuly so zmesou šalátov: 18× zelený šalát, 18× rímsky šalát, 9× červený kel a 9× listová horčica.
Poznámka: Wall Farm sa dodáva rozdelená na 3 balenia: jedno balenie obsahuje preglejkové časti políc, ďalšie obsahuje technické vybavenie (osvetlenie, vodné zásobníky a pod.) a posledné balenie sa skladá z pestovateľských kapsúl.
Celé balenie obsahuje nižšie uvedené položky:
2× Zelený šalát (9-pack)
2× Rímsky šalát (9-pack)
Červený kel
Listová horčica (9-pack)
Preglejkový kit pre Wall Farm veľký
Súprava náradia
Vlastnosti:
Parametre:
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Aplikace v mobilu | Áno |
|---|---|
| Farba | biela |
| Funkce květináče | časovač svícení, smart půda |
| Objem nádrže na vodu | 35000 ml |
| Doba klíčenia | 1–2 |
| Doba rastu | 1–2 |
| Obvyklá životnosť rastliny | 2–4 |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 2020 mm |
| Rozmer šírka | 1348 mm |
| Rozmer hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť | 7000 g |