| Presné meranie bez kompromisov |
| Rýchly test jediným dotykom |
| Elektrochemický senzor novej generácie |
| Spoľahlivý pre osobnú kontrolu |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 1. 4. u vás |
Jednoduchý a presný alkohol tester, jednoduché použitie, elektrochemický senzor, napájanie 2ks AAA batérie, zobrazuje ‰, prehľadný displej, možnosť kalibrácie
Alkohol tester Catec CA05FS je ideálny pre každého, kto
vyžaduje spoľahlivé výsledky merania. Tento model alkohol
testera je skvelý na osobné použitie aj na občasnú
kontrolu zamestnancov.
Tester je vybavený elektrochemickým senzorom novej
generácie a jedným tlačidlom pre rýchle a presné výsledky
merania. Jednoducho stlačte tlačidlo napájania a počas niekoľkých sekúnd
začnite testovať.
Model Catec CA05FS je vhodný pre osobnú potrebu alebo je
vhodný pre malé firmy na námatkovú kontrolu
zamestnancov.
Náhradné náustky je možné objednať tu.
Vlastnosti:
Špecifikácia:
Alkohol tester je z výroby kalibrovaný!
Prístroj vydrží bez kalibrácie 6 mesiacov, alebo až
500 meraní! Potom ho odporúčame skalibrovať, aby boli
výsledky stále maximálne presné.
Kalibráciu alkohol testera si môžete objednať tu.
Pokiaľ nebudete kalibráciu vykonávať, alkohol tester bude naďalej funkčný
a bude mať pre bežné použitie dostatočnú presnosť porovnateľnú
s ostatnými obvyklými opakovane nekalibrovateľnými prístrojmi
predávanými na trhu.
| Napájanie a batérie | |
| Napájení baterie | baterie AAA |
|---|---|
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Sensor | elekotrochemický |
| Rozsah merania min. | 0 ‰ |
| Rozsah merania max. | 4 ‰ |
| Výměnné náústky | Áno |
| Jednotky měření | promile(‰) |
| Lze kalibrovat | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 111 mm |
| Rozmer šírka | 35 mm |
| Rozmer hĺbka | 24 mm |
| Hmotnosť | 54 g |
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.