Profesionálny alkoholtester s presným senzorom, počítadlom meraní a elimináciou falošných poplachov, poškodený obal
POŠKODENÝ OBAL
Tovar je nový, avšak s poškodeným obalom. Napriek tomu je produkt
nerozbalený v pôvodnom stave a dodáva sa v kompletnom balení
s 24-mesačnou zárukou.
Profesionálny alkoholtester od firmy BACtrack, model Trace. Jeho tenká konštrukcia z neho robí skvelé riešenie pre meranie hladiny alkoholu, ktoré je neustále po ruke.
Kľúčové vlastnosti:
Špecifikácia:
Alkohol tester je z výroby kalibrovaný!
Prístroj vydrží bez kalibrácie jeden rok, alebo až
500 meraní! Potom ho odporúčame nakalibrovať, aby boli
výsledky stále maximálne presné.
Kalibráciu alkohol testera si môžete objednať tu.
Ak nebudete kalibráciu vykonávať, alkohol tester bude naďalej funkčný a bude mať pre bežné použitie dostatočnú presnosť porovnateľnú
s ostatnými obvyklými opakovane nekalibrovateľnými prístrojmi
predávanými na trhu.
| Napájanie a batérie | |
| Napájení baterie | baterie AA |
|---|---|
| Komunikácia | |
| Prepojenie k telefónu | Nelze |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Sensor | elekotrochemický |
| Rozsah merania min. | 0 ‰ |
| Rozsah merania max. | 4 ‰ |
| Výměnné náústky | Áno |
| Jednotky měření | BAC |
| Funkce alkohol testeru | podsvícený displej |
| Lze kalibrovat | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 108 mm |
| Rozmer šírka | 48 mm |
| Rozmer hĺbka | 16 mm |
| Hmotnosť | 84 g |