| Presné meranie aj stopového alkoholu |
| Bluetooth prepojenie so smartfónom |
| Profesionálny senzor vo vrecku |
| Až 500 meraní bez kalibrácie |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 27. 5. u vás |
Profesionálny alkoholtester s presným senzorom a jednoduchým ovládaním, počítadlom meraní a elimináciou falošných poplachov, kompaktné rozmery, možnosť kalibrácie
Kľúčové vlastnosti:
Špecifikácia:
Alkohol tester je z výroby kalibrovaný!
Prístroj vydrží bez kalibrácie jeden rok, alebo až
500 meraní! Potom ho odporúčame nakalibrovať, aby boli
výsledky stále maximálne presné.
Kalibráciu alkohol testera si môžete objednať tu.
Ak nebudete kalibráciu vykonávať, alkohol tester bude naďalej funkčný a bude mať na bežné použitie dostatočnú presnosť porovnateľnú
s ostatnými bežnými opakovane nekalibrovateľnými prístrojmi predávanými
na trhu.
Alkoholtester BACtrack Mobile Pro nie je určeným meradlom. Namerané hodnoty slúžia len na osobnú potrebu a nemožno ich použiť na určenie spôsobilosti na výkon povolania, napr. vedenie vozidla, obsluhu stroja a pod. Výrobca, distribútor ani predajca nenesú zodpovednosť za konanie a skutky osôb, ktoré požili alkohol. Použitie alkoholtestera ich nijako nezbavuje zodpovednosti za dodržiavanie zákonov príslušnej krajiny.
| Napájanie a batérie | |
| Napájení baterie | vestavěný akumulátor |
|---|---|
| Komunikácia | |
| Prepojenie k telefónu | Bluetooth |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Sensor | elekotrochemický |
| Rozsah merania min. | 0 ‰ |
| Rozsah merania max. | 4 ‰ |
| Výměnné náústky | Áno |
| Jednotky měření | BAC |
| Funkce alkohol testeru | podsvícený displej, mobilní aplikace, historie měření |
| Lze kalibrovat | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 45 mm |
| Rozmer šírka | 17 mm |
| Rozmer hĺbka | 16 mm |
| Hmotnosť | 47 g |
|
BACtrack 50 náhradných náustkov ZDARMA pre BACtrack Mobile Pro! |
bohužel, baterie není dostupná.
S pozdravem
www.SUNNYSOFT.cz