Zaujímavý dotykový telefón s kvalitným fotoaparátorem, s veľkým dotykovým displejom a so zaujímavou cenou. 5Mpx kvalitný fotoaparát vie naozaj pekné fotografie. Automatické ostrenie, diódový blesk, samospúšť, režim makro, nočný režim a ďalšie funkcie sú známkou kvalitných fotiek. Ani video nie je problém, to zvládne vo formáte 320 × 240. V tme si môžete video přisvětlit diódovým bleskom.
Zaujímavý dotykový telefón s kvalitným fotoaparátorem, s veľkým dotykovým displejom a so zaujímavou cenou. 5Mpx kvalitný fotoaparát vie naozaj pekné fotografie. Automatické ostrenie, diódový blesk, samospúšť, režim makro, nočný režim a ďalšie funkcie sú známkou kvalitných fotiek. Ani video nie je problém, to zvládne vo formáte 320 × 240. V tme si môžete video přisvětlit diódovým bleskom.
Veľký dotykový displej, ktorý dominuje prednej strane je veľký 3 palcový displej. Jemné rozlíšenie displeja WQVGA a schopnosť zobraziť až 262 tisíc farieb len podrthuje kvalitu. Ďalej telefón obsahuje ďalšie multimeidální funkcie, ako sú Bluetoot, podpora microSD kariet či EDGE.
Zariadenie je z oficiálnej distribúcie pre Českú republiku. Vzťahuje sa na neho plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v SR.
Užívateľské prostredie zariadenie je v českom jazyku.
Technická špecifikácia:
Obsah balenia:
| Operačný systém | |
| Operačný systém | bez OS |
|---|---|
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3 " |
| Rozlíšenie displeja | 400x240 |
| Technológia displeja | LCD |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,06 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita batérie | 900 mAh |
| Výdrž batérií | 300 |
| Komunikácia | |
| Podpora dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Audio 3,5mm jack | Nie |
| Má GPS modul pre navigáciu | Nie |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Šasi | plast |
| Farba | biela |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 108 mm |
| Rozmer šírka | 53 mm |
| Rozmer hĺbka | 12 mm |
| Hmotnosť | 87 g |